Phoenix OS kuramıyorum

PrimeOS ve PhoenixOS kurmayı denedim. İkisinide. PhoenixOS i yükledikten sonra biosa girip ubuntu (gibi birşey yazacak) onu en başa al. Eğer o yoksa PrimeOS i kendi kurucusu ile yükleme. Bende 2 defa hata verdi ve bios menümü resmen işgal etti. 2 defa kurmaya çalışsam bile biosta 10 tane android vardı. O yüzden PrimeOS yükleyeceksen usb ile yükle. RemixOS yükleme. RemixOS artık geliştirilmiyor yani donanım desteği ve hata düzeltmeleri çok az. Neden RemixOS önermişler bilmiyorum terk edilmiş ve geliştirilmeyen bir işletim sistemini kim kullanır bilmem. Bence şuan yapabileceğin usb yardımıyla PrimeOS kurmak.

Denedim ve sonuç aynı. Flash bellek ile b450 için uygun bir kurulum videosu var mıdır elinizde?
Remix os iso dosyasını rufus ile "MBR" fat32 olarak usbye yaz yeniden başlat boot tuşuna bas usbyi seç android yükleme ekranı gelir. Android yükleme ekranı ile ilgili andorid nasıl yüklenir youtube'dan bak.

Merhabalar. Sistem özelliklerinizi yazar mısınız? RemixOS terk edilmiş ve artık geliştirilmeyen bir işletim sistemi yani sizin parçaları desteklemiyor olabilir. Bilgisayarınız galiba laptop değil ve işlemcinizin büyük ihtimalle grafiği yok. Android x86 projesi herhangi bir harici ekran kartını desteklemiyor. Ve genellikle pentium ve atom işlemcilerde çalışıyor. Eğer siyah ekranda kaldıysa şansınız yok demektir. Sisteminiz desteklemiyor. Eğer uğraşmak isterseniz size kalmış. @DenizED

Geri
Yukarı