Phoenix RebirthX mi Toplama mı ?

Ben olsam hazır PC almazdım... MSI'ın kampanyası da var. Sistemin fiyatı 100 TL az olacak.

Adsız.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
PSU aşırı olmuş. Birde öyle bir sisteme daha kaliteli bir kasa almak daha uygun olurdu. 300 TL altı sıvı soğutmalar da bence gereksiz. OC için gaming 7 daha hoş olur.

PSU aşırı olmuş. Birde öyle bir sisteme daha kaliteli bir kasa almak daha uygun olurdu. 300 TL altı sıvı soğutmalar da bence gereksiz. OC için gaming 7 daha hoş olur.
O.C yapmayı düşünmüyorum bir de O.C yapmayacağım için sıvı soğutmaya gerek var mı?

Kaliteli bir sıvı soğutma her zaman daha iyi olur ama çok pahalı. OC'yi şimdi yapmazsınız, birkaç yıl sonra belki. Bir de ram'in mhz değeri işlemci uyumu için 1600 olmalı yanlışım yoksa.

Kaliteli bir sıvı soğutma her zaman daha iyi olur ama çok pahalı. OC'yi şimdi yapmazsınız, birkaç yıl sonra belki. Bir de ram'in mhz değeri işlemci uyumu için 1600 olmalı yanlışım yoksa.
O.C yapmayı hiç düşünmüyorum o yüzden ekran kartını ve işlemciyi iyilerden aldım. Bir de o ekran kartı GTX970 olsa oyunlarda büyük bir FPS düşmesi olur mu yani kısaca 700 TL' lik farka değer mi? Bir de böyle nasıl oldu?

image.jpg
image.jpg
image.jpg

OC yapmayacaksan hiç, benim yazdığım sistemde anakartı Gaming 5 yap. İşlemciyi de i7 4790 yap. SSD, HDD ve RAM'i istersen değiştir ama RAM ler 1600 MHZ olsun. 980 de candır. :) Soğutucu olarak 212 evo al. Cooler Master. (Adı var sonuçta :D)

OC yapmayacaksan hiç, benim yazdığım sistemde anakartı Gaming 5 yap. İşlemciyi de i7 4790 yap. SSD, HDD ve RAM'i istersen değiştir ama RAM ler 1600 MHZ olsun. 980 de candır. :) Soğutucu olarak 212 evo al. Cooler Master. (Adı var sonuçta :D)

Ya sanırım yeri değil fakat bir şey sormak istiyorum. Cooler Master 212 Evo soğutması i5 işlemciler için de uygun değil mi ? 1150 yazmıyor fakat uyumlu olduğunu sanırım Technopat'ın bir videosunda duymuştum. Emin olmak istediğim için soruyorum, şimdiden teşekkür ediyorum.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı