PhoenixOS Görüntü Alamama Sorunu

Emre Myth Durak

Femtopat
Daha fazla  
PhoenixOS ".exe" olarak kuruyorum yeniden başlatıyorum internetteki şeylerin aynısını yapıyorum açılışta PhoenixOS seçiyorum ama yok karşıma bu çıkıyor. Sanki ekranın kırılmış gibi. Rastgele tuşlara basıyorum enter falan algılıyor. Benim tahminimce görüntüde bir sorun var.

PC özellikleri:

i7 9700K
GTX1660 Ti
ASUS H310 M
8 GB RAM
250 GB SSD

Lütfen yardımcı olur musunuz? Hiçbir yerde böyle bir hata görmedim.
IMG_20201126_165847.jpg
IMG_20201126_165904.jpg

IMG_20201126_165927.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki ne yapmam gerekiyor?
Sanırım bu sistem bilgisayarınızda çalışmayacak. Başka bir işletim sistemine geçebilirsiniz. Emin değilim desteklediğinden ama bi' RemixOS deneyebilirsiniz. PrimeOS deneyebilirsiniz. BlissOS deneyebilirsiniz. Supported GPU bölümünde yazar neleri desteklediği.

Sanırım bu sistem bilgisayarınızda çalışmayacak. Başka bir işletim sistemine geçebilirsiniz. Emin değilim desteklediğinden ama bi' RemixOS deneyebilirsiniz. PrimeOS deneyebilirsiniz. BlissOS deneyebilirsiniz. Supported GPU bölümünde yazar neleri desteklediği.
Pubg MOBILE oynamak için ikinci işletim sistemi olarak kurmak istiyorum en performanslısı PhoenixOS demişlerdi. Belki daha performanslısı vardır sizin bir bilginiz var mı?

Ben de PrimeOS diye biliyordum 🙂 .
Doğrudur :) Peki kurulumu hakkında bilginiz var mı? Umarım exe olarak kuruluyordur PhoenixOS gibi.
Sanırım bu sistem bilgisayarınızda çalışmayacak. Başka bir işletim sistemine geçebilirsiniz? Emin değilim desteklediğinden ama bi' remixos deneyebilirsiniz. Primeos deneyebilirsiniz. Blissos deneyebilirsiniz. Supported GPU bölümünde yazar neleri desteklediği.

Supported GPU bölümünü bulamadım yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı