Phonix miner ile ne kadar kazdığımızı nasıl görebiliriz?

Binance Pool'da yapacaksan pool.binance.com 'a giriş yapıp dashboard'unda görürsün. Her gece Türkiye saatiyle 03:00'de Binance'daki cüzdanda POOL kısmına gelir oradan spot cüzdana aktarabilirsin.

Konu dışı biraz ama. Phoneixminer nereden indirdiniz ve hangi sürüm? Github ve Mega hesapları kapatılmış. Siz nasıl kullanıyorsunuz? Ben de binance pool vs yeni çömeye başlıyorum.

O işi beceremedim kazma işini yapıyor ama havuzda kıpırdama olmuyor.
Phoenix miner kullanmadım. G-Miner ve T-Rex ile tecrübem var. Kullandığın ayarları kontrol etmek için görmek lazım. Binance Pool kullandığından emin misin? Eğer yazılımı farklı bir havuza kazım işlemi yapıp Binance cüzdanına aktaracak şekilde kullanıyorsan ilgili havuzun dashboard'undan takip etmen gerekir. Binance'de her gece istisnasız Pool Wallet'a transfer yapılıyor.

Minerlar'da Binance Pool'a kazım yaparken cüzdan adresi girilmiyor. Onun ayar dosyası Binance pool adresini yazarak yapılıyor. Eğer cüzdan adresiyle çalıştırıyorsanız Binance Pool'da çalışmıyor olabilir misin diye düşünüyorum. Config dosyasını buraya yapıştırabilirsen yorum yapabilirim.

Minerlar'da Binance Pool'a kazım yaparken cüzdan adresi girilmiyor. Onun ayar dosyası Binance pool adresini yazarak yapılıyor. Eğer cüzdan adresiyle çalıştırıyorsanız Binance Pool'da çalışmıyor olabilir misin diye düşünüyorum. Config dosyasını buraya yapıştırabilirsen yorum yapabilirim.
Hocam sildim o uygulamayı artık. Nanopool ile 0.2 ETH biriktirmem uzun olacak ama ondan devam edeceğim artık.

Yeni konular

Geri
Yukarı