Phonk müzik denemesi Santras

468113

Decapat
Selam. İkinci kez phonk tarzı müzik yapmayı denedim amacım reklam yapmak değil, eksiklerimi söylerseniz düzeltmeye çalışacağım. Fikirlerinizi merak ediyorum😃

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Santras ne demek 😅

Son düzenleme:
Prodüktör değilim ama vokal eklemen daha iyi olabilir. Şöyle playlistler var YouTube'da. Bu videoda da nasıl mikslenileceği anlatılıyor. Arkaya distortion efekti ekleyebilirsin, bası ve volume arttırabilirsin gibi gibi. Biraz daha deneysel çalışabilirsiniz hocam.

Sağ olun hocam bakacağım.

Mix kötü, kick yok sanırım varsa da hiç sesi gelmiyor, drumları da mixlemedin sanırım, choirin sesi aşırı yüksek.

Mix kötü, kick yok sanırım varsa da hiç sesi gelmiyor, drumları da mixlemedin sanırım, choirin sesi aşırı yüksek.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Hocam dün başka bir tane daha yapmıştım oradaki eksiklerimide söyler misiniz? Baştaki giriş sesini kaldırdım.

Hocam dün başka bir tane daha yapmıştım oradaki eksiklerimide söyler misiniz? Baştaki giriş sesini kaldırdım.

Mix sorunları var halen ve sidechain yok. Automation clip ile BPM düşürdüğün için snare BPM'i de düşmüş onu Auto yap.

1664565766694.png

Yeni konular

Geri
Yukarı