Photoshop camera RAW özne seçmiyor

Erdem Atay

Centipat
Daha fazla  
Photoshop'un her türlü sürümünü kullandım denedi. Camera RAW'ı sildim tekrar yükledim PS'yi sildim yükledim çözülmedi. Bakıyorum bu sorunla karşılaşan kimse yok neredeyse Photoshop'un orijinal sürümünde camera RAW'da özne seçmek istediğimde özne harici sadece ufak bir çizgi halinde bir yer seçiyor ve her fotoğrafta aynı durum. Photoshop orijinali de aynı crackli de aynı kafayı yemek üzereyim artık.

Photoshop'un her türlü sürümünü kullandım denedi. Camera RAW'ı sildim tekrar yükledim PS'yi sildim yükledim çözülmedi. Bakıyorum bu sorunla karşılaşan kimse yok neredeyse Photoshop'un orijinal sürümünde camera RAW'da özne seçmek istediğimde özne harici sadece ufak bir çizgi halinde bir yer seçiyor ve her fotoğrafta aynı durum. Photoshop orijinali de aynı crackli de aynı kafayı yemek üzereyim artık.
Senden başka kimse karşılaşmıyorsa, diğer insanlardan farklı olarak program dışında sistem ve işletim sistemin seni engelliyor olabileceği aklına gelsin.

Sen şu videoyu bir izleyip, belki gözden kaçırdığın bir şey var mı bak, yoksa diğer bilgileri yazarsan (ve hatta yazdıktan sonra ona göre araştırırsan) bir şeyler çıkabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Senden başka kimse karşılaşmıyorsa, diğer insanlardan farklı olarak program dışında sistem ve işletim sistemin seni engelliyor olabileceği aklına gelsin.

Sen şu videoyu bir izleyip, belki gözden kaçırdığın bir şey var mı bak, yoksa diğer bilgileri yazarsan (ve hatta yazdıktan sonra ona göre araştırırsan) bir şeyler çıkabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoya baktım gözden kaçırdığım bir şey yok, adamın yaptığı gibi fırçayla seçtiğim zaman o bölgeyi dümdüz dikdörtgen ya da kare şeklinde seçiyor bu sefer de. Ayrıyeten internette okumadığım şey kalmadı sorunu tam şekline yazıyorum ama nafile en son buraya yazmak istedim ve eke olarak daha önce çalışıyordu orijinal 2023 vardı pek alışık olmadığım için 2014CC kurdum ve olan oldu. Bilgisayara format bile attım ama anlamadım.

Sorunu çözdüm. Eğer olurda aynı sorunla karşılaşırlar diye yazayım. Bilgisayarıma format atmadan önce ekran kartı sürücülerim güncel değilmiş format attıktan sonra da driver kurmayı unutmuşum o yüzden seçim yapamıyormuş güncelledikten sonra düzeldi saygılar.

Geri
Yukarı