Photoshop CC 2019 fotoğrafı arka plana nasıl uydurabilirim?

Colonel Miller

Hectopat
Yer
Moscow
Daha fazla  
Eski bir telefonla çekilen fotoğrafa bir şey eklemek istiyorum ekliyorumda :) ancak arka plan eski bir telefonla çekildiği için çok keskin duruyor yani uymuyor oraya konulduğu belli oluyor ne yapabilirim videosu vs var mı?

Eski bir telefonla çekilen fotoğrafa bir şey eklemek istiyorum ekliyorumda :) ancak arka plan eski bir telefonla çekildiği için çok keskin duruyor yani uymuyor oraya konulduğu belli oluyor ne yapabilirim videosu vs var mı?
Filtre> Parazit> Parazit ekle ve Filte> Bulanıklaştır> Gauss Bulanıklığı veya Alan Bulanıklığı

@TheTopraks Konudan biraz alakasız. Yaptığım bütün tasarımlar bulanık oluyor özellikle bir yere yüklediğimde. Sebebi ne olabilir? PNG olarak kayıt ediyorum, örneğin thumbnail yapacaksam 1280x720 yapıyorum, çözünürlük kısmını 100 yapıyorum. İnstagram profil fotoğrafı vs. her şeyde bu sıkıntıyı yaşıyorum.

@TheTopraks Konudan biraz alakasız. Yaptığım bütün tasarımlar bulanık oluyor özellikle bir yere yüklediğimde. Sebebi ne olabilir? PNG olarak kayıt ediyorum, örneğin thumbnail yapacaksam 1280x720 yapıyorum, çözünürlük kısmını 100 yapıyorum. İnstagram profil fotoğrafı vs. her şeyde bu sıkıntıyı yaşıyorum.
çözünürlüğü 72 yapıp denesene bi'.

Genelde 72, birisi yükselt dedi logolarda vs. 300 falan yap dedi ondan kaynaklı olabilir dedi, ama alakası yok. Aynı tas aynı hamam. İnstagram profil fotoğrafı, story, thumbnail özellikle yazılar net olmuyor ama genel olarak bulanık aşırı derecede.
İlk defa böyle bir şey duyuyorum. Ekteki gibi yapsan ayarları. 🤔

Dosya Ekleri

• unknown.png
    unknown.png
    30,4 KB · Görüntüleme: 29
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı