Photoshop, CorelDraw ve Solidworks için PC Toplama

O.C yapmassan önümüz kış olduğu için sorun olmaz. Bu 1.
GTX980 ve GTX970 arasında çok ciddi performans farkı var. Bu 2.
Son olarak evet, henüz GTX980 için özel soğutuculu modelleri gelmedi. Ancak referans tasarım çok ısınır. Özel soğutuculu modeli gelince, 150-200 TL kadar fark olacaktır diye düşünüyorum.

Bence gayet güzel seçimler yapmışsın.
  • Önümüzdeki ay ben i5-4690K ve msi gaming 5 alacağım. Senin işlemci için bence gaming 5 de yeterli olacaktır çünkü 7 ve 9'un öyle devasa ayrıcalıkları yok fiyat açısından da iyi olur. Ama oc yapacaksan vs gaming 9 gayet iyi.
  • Aynı kasadan ben de alacağım sırf kasa hoşuma gittiği için yalnız. O sıvı soğutmayı araştırdım iş görür ama gürültülü çalıştığı ve bir süre sonra bocaladığı söyleniyor. Önümüz kış olduğu için ben bir süre idare edeceğim sonra değiştiririm gerekirse diye düşünüyorum.
  • Ben Spurs'un önerdiği ramlerden alacağım. Bence 8gb tek modül ram tercih etme zaten anakartlarda da yer var. Ama aşırı bir fark oluşacağını zannetmiyorum bunun.
  • Aynı ekran kartından ben de alıyorum kesinlikle doğru tercih. Asus'un modeliyle msi arasında kalmıştım ben de.
  • Ayrıca güç kaynağı içerisinde gelen kasalara hiç bakma derim. Güç kaynağını 80+ bronze alman da doğru tercih. Zaten cm 693 kasa bence en güzel kasalardan birisi, içinde psu olan modellere bakmaya hiç gerek yok.
  • Amd önermem. Evet satın alırken fiyatı düşürür amd sistem olsa ama işi ısı ve güç tüketimine vurduğumuzda intel sistem gerçekten çok iyi.
Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı