Photoshop CS6 ''dynamic link kullanılamıyor''

misafirkul

Femtopat
Daha fazla  
Photoshop CS6 dynamic link kullanılamıyor hatasını kesin olarak nasıl çözebilirim? Video düzenlemek istiyorum. Uygulamayı silip tekrar yükledim olmadı, güvenlik duvarını kapattım olmadı. Bilgisayarda herhangi bir virüs programı da yok. Google'dan güncel Adobe dymanic link dosyasını yükledim, olmadı. Bütün çözüm videolarını izledim ama bir işe yaramadı. Yıl olmuş 2021, bu sorunun çözümü hiçbir yerde yok. Kesin çözümünü bulabilen bir babayiğit çıkar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullandığınız ürün orijinal mi? Değilse bu tarz hatalar normal oluyor ve durumda destek veremiyoruz. Ürününüz orijinal ise tüm dosyalarıyla beraber silin ve yeniden temiz bir kurulum yapıp tekrar gözlemleyin.

Kullandığınız ürün orijinal mi? Değilse bu tarz hatalar normal oluyor ve durumda destek veremiyoruz. Ürününüz orijinal ise tüm dosyalarıyla beraber silin ve yeniden temiz bir kurulum yapıp tekrar gözlemleyin.
Hayır orijinal değil crackli. Ama crackli kullanan çoğu kişi aynı sorunu yaşamıyor. Cevabınız için teşekkürler. Belki de kesin çözümü gerçekten orijinal kurulumunu yapmaktır.

Geri
Yukarı