Photoshop fiyatı doğru mu?

hypxness

Kilopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Sorum şu ki Photoshop almak istiyorum ve sitesine girdiğim zaman Photoshop tek başına 132 TL olmasına rağmen Photoshop ve lightroom 62 TL, bu paketteki Photoshop neden daha ucuz? 62 TL olanı alacağım öyleyse.

Sorum şu ki Photoshop almak istiyorum ve sitesine girdiğim zaman Photoshop tek başına 132 TL olmasına rağmen Photoshop ve lightroom 62 TL, bu paketteki Photoshop neden daha ucuz? 62 TL olanı alacağım öyleyse.

Bencede gayet uygun.

Ipad için olmasın o?
1614542089572.png

Sadece Photoshop paketinde ise hem Ipad için hem masaüstü için yazıyor.
1614542227057.png

Dikkat ettiniz mi bilmiyorum ama o 1 aylık fiyat.
Eki Görüntüle 900485
Hayır, 1 aylığı 196 olması lazım 1 yıllık plân aylık ödeme fiyatı 132 TL.
Ipad için olmasın o?
Eki Görüntüle 900483
Sadece Photoshop paketinde ise hem Ipad için hem masaüstü için yazıyor.
Eki Görüntüle 900488
Masaüstü ve iPad yazıyor, sanırım tek farkı Lightroom ile beraber olan pakette depolama alanı 20GB iken sadece Photoshop olan sürümünde 100GB.

Masaüstü ve iPad yazıyor, sanırım tek farkı Lightroom ile beraber olan pakette depolama alanı 20GB iken sadece Photoshop olan sürümünde 100GB.
Ben yanlış anlamışım, paketi incele yaptığımda gördüm.

Yani gözünüzden kaçmış olabilir diye dedim. Bazen insanlar tek fiyat ödeyerek programın tamamına sahip olacaklarını sanıp mutlu olabiliyorlar da. :D

Ben de başka yollarla indirip kullanmıştım ama bana hitap etmiyor. Paint bana yeter. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı