Photoshop gibi programlar nasıl öğrenilir?

İzci Patrick

Centipat
Daha fazla  
Selam kendimi geliştirmek amaçlı Photoshop vb. programlar öğreniyorum sıfırdan Photoshop videoları falan izledim ama yeterli bulmadım. Video içerisinde çok kısıtlı bahsediliyor. Herhangi bir kurs veya detaylı anlatan bir kanal önerebilir misiniz veya öğrenim gidişatı hakkında yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam kendimi geliştirmek amaçlı Photoshop vb. programlar öğreniyorum sıfırdan Photoshop videoları falan izledim ama yeterli bulmadım. Video içerisinde çok kısıtlı bahsediliyor. Herhangi bir kurs veya detaylı anlatan bir kanal önerebilir misiniz veya öğrenim gidişatı hakkında yardımcı olabilir misiniz?

Kursa gerek yok bence kendinde öğrenebilirsin zaten Photoshop'n Türkçe dil desteği var. Ayrıca mesela atıyorum ki bir şeyi silmek istiyosun. Gidip sıfırdan kurs izleme internete Photoshop object remove yaz onunla ilgili videoları izle Shorts videolarındada iyi ve pratik bilgiler olabiliyor.

uzun kurslarla çok zaman kaybetme. temel öğelerini öğren, aygıtları, menuleri, layer sistemi vs. Sonra bol bol proje yap. Proje yaparken mutlaka nasıl yapacağını bilemediğin yerlere denk geleceksin. O zamanda mutlaka aradığın şeyle ilgili bir tutorial bulursun bu şekildede öğrenirsin. Bu diğer tasarım/video programları içinde geçerli. Ama asıl olay bol bol proje yapmanda. Yoksa izleyerek birşey öğrenilmez.

Yeni konular

Geri
Yukarı