Photoshop İçin 3000 TL'ye Sistem Toplama

Funstr12

Hectopat
Merhaba sevgili forum sizden bir ricam olacak. Ben fotoğrafçıyım işim gereği 2. bir bilgisayara ihtiyacım var.

Bu bilgisayarda istediğim şey hızlı olması Photoshop gibi RAM ve işlemci hızı gerektiren etmenlere ihtiyacım var.

Ekran kartı çok da önemli değil yeterli bir ekran kartı yeter bana. İstediğim işlemci RAM kısacası program kullanırken rahat ve hızlı kullanmam lazım. Bunun için sizden ricam ya toplama bir bilgisayar ya da hazır bir bilgisayar.
Bütçem: 3000 TL

Dostum konu disi bir sey soyleyeyim instagram kullaniyorsan @art.em.tr dm at takipleselim PS hakkinda elimden geldigince yardimci olurum. Bende PS'le ugrasiyorum.
Basligi gorunce yazayim dedim Turkiyede cok az insan ugrasiyor bu isi seven kitleyle temasta bulunmak iyi oluyor.

Eklediğim HDD değil zaten, çok hızlı bir SSD. Bütçeyi çok aşıyoruz bu sefer. 3500TL'ye doğru gidiyor. Eğer 8GB RAM size yetiyorsa ona göre listeyi yenileyebilirim.

Merhaba,

Aynı şekilde PS için pc toplamak istiyorum fakat bütçe olarak ekran dahil 5000 TL için nasıl bir kasa toplamak gerekir?
SSD yerine HDD tercih edebiliriz.Ram 16 Gb olursa iyi olur elimde .8gb ramli laptop ile çok zorlanıyorum.

5000TL.jpg

Böyle olabilir. RAM fiyatı yüzünden seçtim, 2666MHz çalışacaktır. O RAM'in fiyatı yükselmeden almanızı tavsiye ederim. 820TL.
XPG 16GB(2x8) Spectrix D80 RGB Liquid Cooling Kırmızı 3200mhz CL16 DDR4 Ram (AX4U320038G16-SR80)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı