Photoshop programı önerisi

Technopat olarak korsan yazılıma karşıyız ama sen de biraz ekonomik bir şey istiyorsun galiba. Bu yüzden sana ben BlueStacks gibi bir programla Picsart'ı indirmeni tavsiye ederim. Direkt olarak indirilebilir mi bilgisayar versiyonu var mı bilmiyorum. Varsa eğer öyle de indirebilirsin. Ücretsiz sürümü de epey işini görür.

Son düzenleyen: Moderatör:
Adobe Photoshop güzeldir tabii ancak belirttiğiniz gibi ücretli, ucuz da değil. Ücretsiz alternatif olarak GIMP ve Krita'ya bakabilirsiniz.
GIMP nasıldır, amatör yeni başlayan için gayet yeterli midir? Ben daha çok Facetune 2 gibi bir program ariyorum, ayriyeten arka planla tabii oynayabileyim.
Hocam GIMP var ücretsiz.

GIMP nasıldır, amatör yeni başlayan için gayet yeterli midir? Ben daha çok Facetune 2 gibi bir program ariyorum, ayriyeten arka planla tabii oynayabileyim.
Ben Online bir site buldum ne kadar işinizi görür bilemem amaPhotopea | Online Photo Editor

Hocam facetune 2 tarzı bildiğiniz program var mı? Yoksa bunlardanda o işlemi yapabilir miyim? Kullanışsız zor olmaz mı?

GIMP nasıldır, amatör yeni başlayan için gayet yeterli midir? Ben daha çok facetune 2 gibi bir program ariyorum, ayriyeten arka planla tabii oynayabileyim.

GIMP nasıldır, amatör yeni başlayan için gayet yeterli midir? Ben daha çok facetune 2 gibi bir program ariyorum, ayriyeten arka planla tabii oynayabileyim.

Hocam facetune 2 tarzı bildiğiniz program var mı? Yoksa bunlardanda o işlemi yapabilir miyim? Kullanışsız zor olmaz mı?

Hocam ben indirdim ama daha kullanmadım ama Photoshop'un yaptığı şeyleri yapabiliyor diye biliyorum. Bir program size ilk kullandığınızda zorda gelebilir kolayda ama Photoshop'tan daha iyi görünümlü bir arayüzü var kolaylık sağlayıcı.

Hocam arayüzünü incelemedim sadece CS6'ya benziyordu bende işinizi görebilir diye atayım dedim facetune tarzı program hakkında da bir bilgim yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı