Photoshop'u Nereden Öğreniyorsunuz?

@Vavien. @James Z. Hetfield @ribella1 @ExclusiveeN @Eternalist ve unuttuğum varsa hepinize teşekkür ederim. Tek tek inceleyeceğim önerilerinizi.

Bu arada bu kanal Türk diye umarım önyargılı yaklaşmazsınız.
Asla, eskiden Türkçe rehberler pek iyi olmuyorlardı ancak günümüzde teknoloji alanında muhteşem Türkçe rehberler mevcut. Benim dilimi konuşuyor adam daha ne isteyeyim.

Yani kişisel söylemiyorum ancak böyle yapanlar var, sonsuza kadar da olacaklar.
Sormayın. Her bilgi herkese erişemiyor, alt tarafı fikir almak istedim ve her günü kitaplar, dergiler, Yargıtay kararlarıyla geçen ben nasıl olduysa "araştırmayı sevmemek hatta bundan yoksun olmak" ile itham edildim, şaşırmıyorum biz neler gördük.
@Furkan Aksngr Beğenmediğim değil işime yaramayacak cevap yazmıştım, kendin öğrenmek en etkili yöntemlerdendir. Bu cevabın gelmesini beklediğim ve kendim zaten uğraştığım için boşa kimse yorulmasın diye söylemiştim aslında. Konuyu da son cümlende bahsettiğin sebepten ötürü açtım.

Keşke önce kendi dilinizi araştırıp, öğrenseniz de sonra beni eleştirseniz. "Google'ye" değil Google'a. Umarım gerçekten yardımcı olacak arkadaşlar konuya erişebilirler. Alt tarafı elinde güzel bilgisi olan varsa bir rehber, kaynak istedik. Madem yardımcı olmak istemiyorsunuz işiniz ne?
Eki Görüntüle 715618
Yurt dışında yaşadığım için Türkçe'de artık maalesef gözümden kaçabilen bazı yanlışlar olabiliyor, ki toplam 4 tane falan Türkçe kurallarından ceza yemişimdir 2013'ten beri neyse, ayrıca artık bir şeyleri araştırmak ve bulmak aşırı basit, siz böyle basit bir konuyu bile araştırma gereği duymuyorsunuz ona yakındım biraz, aslında yakınma değil biraz ironi ve mizah katılmış bir cevaptı troll değil, tüm mesajlarımı aratırsanız bir tane troll içerik veya mesaj bulamazsınız, o yüzden benim dilime laf edeceğinize siz biraz araştırma kabiliyetinizi geliştirin :).

Olur ya eğleniriz sana bir şeyler de öğretirim belki arada kendini geliştirirsin, daha PS'i nereden öğrenebileceğini bilmeyen birine bir şeyler öğretmek zor olacak ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı