PHP 8.1'e Geçtik!

@Recep Baltaş hocam tarayıcıdan bildirim gelmiyor. Bu yeni güncellemeden dolayı, bir sıkıntı mı oldu acaba? Tarayıcı ayarlarını sıfırlayıp, Technopat'a tekrar giriş yaptım ama düzelmedi?
Bende de çalışıyor gibi görünüyor, bizim tarafımızda sorun yok gibi.

Bende de çalışıyor gibi görünüyor, bizim tarafımızda sorun yok gibi.
Hocam sizin bildiriminizle düzeldi. Uğurlu geldi bildiriminiz, teşekkür ederim. 😍
Bildirimler bazen geliyor bazen gelmiyor. Mesela bir konuya mesaj beklerken başka konulara bakıyorum. "Neden mesaj gelmedi ya?" diyip konuya bakıyorum ve bir sürü mesajla karşılaşıyorum. Ve bunların hiçbirinin bildirimi gelmiyor. Ama bazen geliyor.

Bildirimler bazen geliyor bazen gelmiyor. Mesela bir konuya mesaj beklerken başka konulara bakıyorum. "Neden mesaj gelmedi ya?" diyip konuya bakıyorum ve bir sürü mesajla karşılaşıyorum. Ve bunların hiçbirinin bildirimi gelmiyor. Ama bazen geliyor.
Takip ettiğin konuya atılan tüm mesajların bildirimini almazsınız. Mesaj yazıldıysa bir kere, iki kere bildirim gelir gelen bildirimden konuya bakarsanız daha sonra yine kapatırsanız yazılan mesajların bildirimini alırsınız.

Anlaşılmadıysa, konu açtınız ve 10 kişi mesaj yazdı diyelim. Bu 10 kişinin mesaj yazdı bildirimi gelmez, ilk yazanlardan bir iki tanesinin gelir sadece.

Bu bildirimler de bir sıkıntı var ama anlayamadım.

@Emre C Hocam gerçekten bildirimlerde bir sıkıntı var. Biri bana mesaj yazdığında ve mesajıma beğeni atınca bildirim gelmiyor.

Bazen bildirim geliyor, bazen de hiç gelmiyor. Ben bu sorundan çok rahatsız oldum.

@Emre C Hocam gerçekten bildirimlerde bir sıkıntı var. Biri bana mesaj yazdığında ve mesajıma beğeni atınca bildirim gelmiyor.
Bana geliyor, gözden kaçırıyor olabilir misin?

brave_9qrlXh6GDF.png

brave_cz2HVIZRyG.png

Takip ettiğim bölümlerin bildirimleri gelmiyor, bu sorun bu olay ile mi ilgili?
Hangi kategorileri takip ediyorsunuz? Hiç mi gelmiyor?

Yeni konular

Geri
Yukarı