PHP dili nasıl pekiştirilir?

yone1108

Decapat
Makaleler
1
Arkadaşlar merhaba, Udemy ile kurs aldım ve PHP öğreniyorum dizilere kadar geldim birçok kavram öğrendim. Aşağıda verdiğim kavramları iyice öğrendim pratik yaptım denedim nasıl çalıştıklarını vs. ancak bunların hepsini aklıma tutamam gibi iyice kavramak için şu anki öğrendiklerim ile neler yapabilirim? Ödev gibi vs kodlama falan nasıl yapabilirim?

• gettype
  • settype
  • var_dump
  • is_object
  • is_array
  • is_numeric
  • is_float
  • is_int
  • is_string
  • unset
  • count
  • range
  • list
  • array_key_exists
  • array_keys
  • array_values
  • array_rand
  • array_pop
  • ve operatörleri öğrendim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, Udemy ile kurs aldım ve PHP öğreniyorum dizilere kadar geldim birçok kavram öğrendim. Aşağıda verdiğim kavramları iyice öğrendim pratik yaptım denedim nasıl çalıştıklarını vs. ancak bunların hepsini aklıma tutamam gibi iyice kavramak için şu anki öğrendiklerim ile neler yapabilirim? Ödev gibi vs kodlama falan nasıl yapabilirim?

• gettype
  • settype
  • var_dump
  • is_object
  • is_array
  • is_numeric
  • is_float
  • is_int
  • is_string
  • unset
  • count
  • range
  • list
  • array_key_exists
  • array_keys
  • array_values
  • array_rand
  • array_pop
Proje fikirlerini deneyin, bilmediniz şeyleri internetten araştırıp öğrenin.

• gettype
  • settype
  • var_dump
  • is_object
  • is_array
  • is_numeric
  • is_float
  • is_int
  • is_string
  • unset
  • count
  • range
  • list
  • array_key_exists
  • array_keys
  • array_values
  • array_rand
  • array_pop
Hocam yazılım öğrenmenin tek bir yolu var. Sürekli pratik ve tekrar yapmak. Başkalarının projelerini çözümleyin. Örnek projeleri yazmaya çalışın.

Evet. Sunucular gitti geldi.

• gettype
  • settype
  • var_dump
  • is_object
  • is_array
  • is_numeric
  • is_float
  • is_int
  • is_string
  • unset
  • count
  • range
  • list
  • array_key_exists
  • array_keys
  • array_values
  • array_rand
  • array_pop
Sadece video izlemek ile olmuyor bu işler günlük kota koy kendind mesela 3 video izle. Bu videoları sürekli izleme 3 video izledikten sonra öğrendiklerin ile saatlerce pratik yap. Sonraki günde izlediğin 3 videoyuda dahil et 6 videoda öğrendiklerin ile pratik yap başka türlü aklında tutamazsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı