PHP ile veri tabanına veri eklenmiyor

Arsen Lüpen

Hectopat
Daha fazla  
YouTube'dan bir sürü video izledim, 3-4 yıl önceki videoları da, 1-2 yıl önceki videoları da. En son dedim ki farklı farklı yerlerden kopuk kopuk öğrenmektense, tek bir kaynaktan düzgün bir şekilde öğreneyim dedim ve Udemy'den güncel bir PHP ders alıp oradan öğrendiğim şekille yapmaya çalıştım. Başka kaynaklardan da baktım. Ama ne yaparsam yapayım. Veri ekleme işinde bir sorun çıkıyor sürekli. PHP'de her şeyi yapıyorum, bir şu veri ekleme işini yapamıyorum. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim. İlginiz için teşekkür ederim.

Dosya Ekleri

• Ekran Görüntüsü (13).png
    Ekran Görüntüsü (13).png
    51,4 KB · Görüntüleme: 34
  • Ekran Görüntüsü (14).png
    Ekran Görüntüsü (14).png
    80,7 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleyen: Moderatör:
Kodlarını buraya atarsan yardımcı olayım. Türkçe karakter, özel karakter (boşluk dahil) kullanmamalısın. Veritabanındaki tablo ve sütun adlarını, veri ekleme kodlarını buraya eklersen çalışan halini sana yazabilirim. Ama çok eksiğin var bilgin olsun.

Kodlarını buraya atarsan yardımcı olayım. Türkçe karakter, özel karakter (boşluk dahil) kullanmamalısın. Veritabanındaki tablo ve sütun adlarını, veri ekleme kodlarını buraya eklersen çalışan halini sana yazabilirim. Ama çok eksiğin var bilgin olsun.

Sorun kalmadı teşekkür ederim. Diğer yazılım dillerinde olduğu gibi SQL de de tablo oluştururken boşluk bırakmamak ve rakam kullanamamak gerekiyormuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı