PHP site tasarlama

canersoz

Centipat
Merhabalar, bir projemiz var bir site tasarımı yapmak istiyoruz. Gerekli bilgiler ışığında kendi yapabilme imkanımız var. Fakat bu işten anlayan kişiler aranızda çıkarsa anlaşma karşılığında o kişiye de yaptırabiliriz. Projeyi buradan açıklamak istemiyoruz fakat ufak bilgi vermekte fayda var. Siteye kayıtlı olan üyelerin yaptığı birkaç işlem sonunda site üzerinden puan kazanması ve o puanları kullanması amacı genel ve kısa olarak açıkladığımızı düşünüyoruz. İlgilenen arkadaş PM yolu ile iletişime geçebilir. Şimdiden teşekkürler.

Burada PM yok maalesef.

Ama mantık basit. Ayrıca sadece PHP ile de olmaz. JavaScript de işin içine girmek zorunda. O yıldızlara tıklandığında hangi yıldıza tıklandığını anlaman gerek. Sonra geri kalanı PHP.

Ben mantığını söyledim sadece. JavaScript bilsem işe talip olurdum ama maalesef :)

ben talibim bu işe nodejs veya php güvenliği de benden - ( bi ihtimal go (golang) hazırlarım fakat güvenliği ile ilgili garanti veremem ) taraflı hazırlarım veritabanı yönetimi hepsi bende teşekkürler

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı