PHP veri yenilenmiyor

mustafa.old

Hectopat
Merhabalar. Goddady üzerinden bir hosting almıştım. PHP ile MySQL tabanlı bir websitesi geliştiriyorum. Fakat bir sorunla karşılaştım.

Sorunu kısaca açıklarsam, veritabanından veya bir veriyi güncellendiğimde doğal olarak web sayfasında da bu veri güncellemesi gerekiyor. Çünkü sayfanın açılışında ben MySQL sorgusunda veritabanına bağlanıp o veriyi bir Label'e aktarıyorum. Fakat ne kadar veritabanından veri yenilesem de ana sayfada bu veri yenilenmiyor. Çerezleri temizlemeyi denedim ama sitede çerez yok yani. Telefondan veya başka bir cihazdan yaptığım siteye giriş yaptığımda verinin yenilendiğini, fakat tekrardan veritabanında bir güncelleme yaptığımda telefonumdan da bu verinin tekrardan güncellenmediğini görüyorum.

Yani bir defalık güncelleniyor daha sonra o veri öylece kalıyor. Hosting firmala görüştüm sorunun bizde değil yazdığım kodda olduğunu söyledi. Ben de gidip boş bir PHP dosyası oluşturup içine "echo rand(1, 33);" yazdım yani random sayı. Fakat yine bu dosyaya tarayıcıdan girdiğimde, her sayfayı yenilediğimde bana random sayısı vermek yerine sabit bir sayı olarak gözüküyor. Bu sorunu nasıl çözebilirim? Bilmediğim bir konu mu var. PHP'den bir özelliği açmam mı gerkiyor? Localhosta sorunsuz çalışıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef yaklaşık 3 ay oldu. 2 aydır bu sorunla uğraşıyorum

Kullandığınız hosting firması var ise adını söyleme şansınız var mı. Sorun yaşamadan almak istiyorum
Bu sitede güzelhosting kullanmaktayım. Gayet hızlı ve desteği ilgili bir firma. Projenizde kullanmanızı kesinlikle tavsiye ederim.

Bu sitede güzelhosting kullanmaktayım. Gayet hızlı ve desteği ilgili bir firma. Projenizde kullanmanızı kesinlikle tavsiye ederim.
Çok teşekkür ederim. Fakat satın almadan önce sizden birşey istesem deneyip sonucu bana söyleyebilir misiniz.

deneme.php gibi bir dosy oluşturup içine
<?PHP
echo Rand(1,99);
?>

Yazıp hosting'de her sayfayı yenilediğinizde random olarak sayı üretecek mi? Çünkü e ticaret sitesi kuracağım sepete ekleme vs işlemler için anlık veri yenilemesi gerekiyo. Boş yere almak istemiyorum

Çok teşekkür ederim. Fakat satın almadan önce sizden birşey istesem deneyip sonucu bana söyleyebilir misiniz.

deneme.php gibi bir dosy oluşturup içine
<?PHP
echo Rand(1,99);
?>

Yazıp hosting'de her sayfayı yenilediğinizde random olarak sayı üretecek mi? Çünkü e ticaret sitesi kuracağım sepete ekleme vs işlemler için anlık veri yenilemesi gerekiyo. Boş yere almak istemiyorum
Hocam interaktif sayfamda kullanıyorum veri yenilemede problem yok.

Geri
Yukarı