PHP Warning Session nasıl çözülür?

beratzeus

Decapat
Session kullanıyordum fakat her şey çalışırken bir anda ekranda görünen hatayı verdi bende PHP.ini dosyasını gene gidip normal 0'dan tekrar aldım rar içinden.

1588725919746.png

Yine aynı hatayı verdi. IIS tekrar baslattım gene aynı hatayı verdi. Düzeltemiyorum PHP sayfası boş olsa bile gene aynı hatayı veriyor hiçbir şey koymasam da koysam da gene aynı hatayı veriyor nedir bunun sıkıntısı. PHP.ini'yi tekrar koydum üzerine 0 gene aynı koymadan önce de aynıydı internetten baktım tamamen İngilizce ve saçma şeyler var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dosya izinlerini kontrol edebilir misin? php.ini içindeki session.save_path yollarına bakabilirsin. Bu arada neden iis ile çalışıyorsunuz?

İlla memory limitlerini yükseltecek diye bir şey yok. extension tanımlayabilir. Bunun için ahım şahım proje yapmasına da gerek yok.
Ayrıca ben orada hangi amaçla uğraştığını, niçin uğraştığını soruyorum. Yazdığım metinden
"Uğraşma kardeşim, niye uğraşıyorsun bırak orijinal haline." gibi bir anlam çıkartarak bana "Neden uğraşmasın?" diyorsun.
Memory limiti nereden çıktı şimdi?
Bazen, projeye göre PHP.ini dosyasının güncellenmesi ve fonksiyonlarda değişiklik yapılması gerekebiliyor.

Ayrıca ben orada hangi amaçla uğraştığını, niçin uğraştığını soruyorum. Yazdığım metinden
"Uğraşma kardeşim, niye uğraşıyorsun bırak orijinal haline." gibi bir anlam çıkartarak bana "Neden uğraşmasın?" diyorsun.
Memory limiti nereden çıktı şimdi?
Bazen, projeye göre PHP.ini dosyasının güncellenmesi ve fonksiyonlarda değişiklik yapılması gerekebiliyor.

php.ini uğraşmaması gereken bir dosya değil. İhtayaca göre değiştirebilir ve arkadaş belirtmiş sıfırdan orjinal halini tekrar yükledim diye.

php.ini uğraşmaması gereken bir dosya değil. İhtayaca göre değiştirebilir ve arkadaş belirtmiş sıfırdan orjinal halini tekrar yükledim diye.
Anlamamakta çok ısrar ediyorsun gece gece anlamıyorsun sanırım.
PHP.ini dosyası ile uğraştığı için yapılan güncelleme diğer dosyalarda kalmış olabilir. Sadece PHP.ini dosyasını sıfırdan yüklemek hiç bir anlam ifade etmeyecek!
Konuyu da fazla uzatmanın anlamı yok, konuyu takipten çıkartıp hesabını göz ardı ediyorum.

Anlamamakta çok ısrar ediyorsun gece gece anlamıyorsun sanırım.
PHP.ini dosyası ile uğraştığı için yapılan güncelleme diğer dosyalarda kalmış olabilir. Sadece PHP.ini dosyasını sıfırdan yüklemek hiç bir anlam ifade etmeyecek!
Konuyu da fazla uzatmanın anlamı yok, konuyu takipten çıkartıp hesabını göz ardı ediyorum.

Sunucuyu yeniden başlattığında php.ini dosyasına gidip tekrardan bakar. İstediğin kadar değiştir.

Yorum yapmak için yorum yapıyorsun sadece...

Yeni konular

Geri
Yukarı