PhpMyAdmin kullanıcı adı ve şifremi bilmiyorum

Dediğiniz yere kadar geldim.
orada root kullanıcısına bir şifre yazabilirsin mesela benim Linux Mint kullanırken, sistemi root olarak açmak için kullandığım kalıbı deneyebilirsin.

Kullanıcı adı : root
Şifre : root

Ve ekran görüntüsündekileri elle yazıp dosyayı kaydet bir kez daha dene PhpAdmin'den

orada root kullanıcısına bir şifre yazabilirsin mesela benim Linux Mint kullanırken, sistemi root olarak açmak için kullandığım kalıbı deneyebilirsin.

Kullanıcı adı : root
Şifre : root

Veya ekran görüntüsündekileri elle yazıp dosyayı kaydet bir kez daha dene PhpAdmin'den

PhpMyAdmin sayfasına girince böyle oldu:

Ekran görüntüsü 2024-04-12 003133.png

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2024-04-12 002938.png
    Ekran görüntüsü 2024-04-12 002938.png
    6,8 KB · Görüntüleme: 8
Son düzenleme:
PhpMyAdmin sayfasına girince böyle oldu:

Eki Görüntüle 2165899
orjinal dosyanın yedeğini aldın değil mi? (dosya içeriğini geri yüklemek için ) aynısı bana da olmuştu baya bir stress altına girmiştim.Çünkü bir not arşivim vardı.

Aklıma bir çözüm daha geliyor.

Ama bu sefer elinde veritabanın bir yedeği olmalı...

Bunu herhangi bir Database editörü yazılımında açıp oradan kullanıcı adı ve şifresini bulabilir yada sıfırdan bir boş veritabanı dosyası oluşturup bunu phpAdmine import (içeri ekleme) edebilirsin.Aklıma başka bir çözüm yolu gelmiyor.

orjinal dosyanın yedeğini aldın değil mi? (dosya içeriğini geri yüklemek için ) aynısı bana da olmuştu baya bir stress altına girmiştim.Çünkü bir not arşivim vardı.

Aklıma bir çözüm daha geliyor.

Ama bu sefer elinde veritabanın bir yedeği olmalı...

Bunu herhangi bir Database editörü yazılımında açıp oradan kullanıcı adı ve şifresini bulabilir yada sıfırdan bir boş veritabanı dosyası oluşturup bunu phpAdmine import (içeri ekleme) edebilirsin.Aklıma başka bir çözüm yolu gelmiyor.
htdocs'un hepsini yedeklemiştim.
PhpMyAdmin'deki veritabanlarımı nerede bulabilirim onu söylerseniz kafi. Sağolun, iyi akşamlar.

Htdocs'un hepsini yedeklemiştim.
PhpMyAdmin'deki veritabanlarımı nerede bulabilirim onu söylerseniz kafi. Sağ olun, iyi akşamlar.

Vallahi ben de arıyorum, bulursam buraya ekran görüntüsünü atarım. Olmazsa bu gece bir yabancı kaynaklara bakayım...

Kusura bakma uğraştırdım seni ama buldum.

Ya da bu.

Bir şeye kafayı takınca inandım devreye giriyor! :)

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı