phpMyadmin tablo nasıl eşitlenir?

Elgün

Hectopat
Yer
Azerbaijan
Daha fazla  
Meslek
Yazılım Mühendisi
Merhaba arkadaşlar ben bir Azerbaycanlıyım yazıda hatam olabilir. Lütfen affedin.

NOT: Joomla ile xenForo'nun veritabanları farklı. (Mesela, biri forum veritabanına bağlı biri site.)

İkisinden bağımsız olarak özel bir üye olma formu oluşturulup ikisininde üye oluş esnasında istediği bilgileri eksiksiz olarak üyeden alıp ikisininde veritabanındaki doğru yerlere gerekli bilgiler eklenerek üye olma işlemi dual olarak işletilebilir.

Joomla ve Xenforo ikilisinin üye olma sistemlerini birleştirmek için özel bir script yazıldığını sanmıyorum fakat google üzerinden araştırabilir veya php yardımıyla kendiniz yazabilirsiniz. Php konusunda bir bilginiz yoksa ücretli olarak yaptırabilirsiniz.

Dediğim gibi google üzerinden aratabilirsiniz. Ben hiç böyle bir konu üzerinde araştırma yapmadım çünkü ihtiyaç duysam kendim yazabilirim. Fakat siz google amcamızı kullanarak bir sonuç elde edebilirsiniz. Eğer böyle bir çalışma yoksada sizin bir şekilde yapmanız gerekir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı