Phyton Kitap Önerisi

Atakanarslan

Decapat
Selamlar, ben "Phyton" öğrenmeye başladım da internet üzerinden öğrenmek bana sıkıcı geliyor. Video izliyorum bayadır araştırıyorum fakat aşırı sıkıldım. Kitap alarak oradan öğrendiğim kodu bilgisayarımda denerim diye düşünüyorum. bir öneriniz var mı? Sizce almalı mıyım? Alırsam hangi kitabı önerirsiniz? Yardımcı olursanız sevinirim :))

Son düzenleyen: Moderatör:
Selamlar, ben "Phyton" öğrenmeye başladım da internet üzerinden öğrenmek bana sıkıcı geliyor. Video izliyorum bayadır araştırıyorum fakat aşırı sıkıldım. Kitap alarak oradan öğrendiğim kodu bilgisayarımda denerim diye düşünüyorum. bir öneriniz var mı? Sizce almalı mıyım? Alırsam hangi kitabı önerirsiniz? Yardımcı olursanız sevinirim :))
Kardeşim yazılımcı bir abin olarak tavsiyem; eğer kendini geliştirmek ve daha hızlı öğrenmek istiyorsan proje tabanlı çalışma yap. Bu sayede hem sıkılmamış olursun hem de ortaya birşey koyarak kendini geliştirmiş olursun.

İlk mesajda paylaşılan, Fırat Özgül tarafından hazırlanan kılavuzu kullanabilirsiniz. Ayrıca ilk olarak "Python" şeklinde yazarak başlamanızı öneririm.
Fırat Özgül ile birebir görüşme fırsatım oldu. Kendisi Türkiye'de bu işin öncülerinden. Bence asla başka kaynağa bakmanıza gerek yok :)

Geri
Yukarı