Phyton nasıl öğrenilir?

Avengerr

Centipat
Yer
Samsun
Merhabalar. bilişim bölümündeyim, hocamız Python geçti ben de Python bir an önce öğrenmek istiyorum. yeni başlayanlar için detaylı baştan sona kadar YouTube video bölüm bölüm var mıdır? öğrenebileceğimiz kanal?

Lisedeysen yapacağın şeyler çok temel olacak zaten.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodakileri izleyerek temel atabilirsin. Türkçe altyazısı var. Saçma sapan Türk kanalarından çok daha iyi bir referans.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
İngilizceniz varsa çok güzel anlatıyor ben buradan öğreniyorum.
İngilizceniz varsa çok güzel anlatıyor ben buradan öğreniyorum.

Gözün korkmasın 1 DK Intro, Outro Atlaya atlaya 10 saate düşürebilirsiniz ayrıca oyun yapımlarını atlarsanız 7-8 saate düşürebilirsiniz.

Bu cümleye katılmıyorum, eğer kendini verirsen inanılmaz projeler yapabilirsin örnekleri var.
Derste yapacaklarından bahsediyorum ki konuda da bu sorulmuş. Konu ve cevap arasındaki bağlantıyı kurmanız lazım.

Konuları içeriğe göre cevaplamak lazım. Başlığa göre değil.

Once Ingilizce ogreniyorsun, sonra da en guncel resmi referanstan okuyarak ve orneklerle pekistirerek ilerliyorsun.

Kendini "Bir seyler yaparim ben" diye hissettiginde projelerle bunu destekliyor, yetkin insanlarin yazdigi kodlari okuyarak gelistiriyorsun kendini.

Gelistirerek ogrenirsin, 3 saat video izleyeyim ve 3 saatin sonunda ogrenmis olayim gibi bir sey yok.

Az bilenin hic bilmeyene kendini cok biliyormus gibi gostermesinin cok kolay oldugu bir alandir yazilim, piyasada egitmenim diye gezenlerin cogu cop.

Yeni konular

Geri
Yukarı