PİAR Araştırma Cumhurbaşkanlığı Anketi yayınlandı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Sonraki seçime baş muhalefet olmasını çok isterim olacak gibi duruyor da.
Ya artık polemikten bıkmışız gerçekten birisi çıktı ilk defa gelecekte bizi bekleyen problemlerden bahsetti bazılarında haklı da çıktı ne yazık ki. Ben artık Türk - Kürt, Alevi - Sünni, Sağcı - Solcu muhabbeti görmek istemiyorum bu ülkede 50 senelik kokuşmuş ithal meseleler bunlar bu toprakların esas problemleri bile değil. Hepsinin köküne kibrit suyu adam yerli tohum diyor, su diyor, deprem diyor, eğitim diyor, gençler yurtdışına çıkmasın diyor. Ben yurtdışında bir yazılımcıyım yarın bir ışık göreyim aynı gün çıkar gelirim, gelmek istiyorum da ama bakıyorum hala gereksiz gündemler dönüyor derdimiz az gibi. En azından İnce gibi adamlar muhalefette olursa iktidarlarda adam gibi siyaset yapmaya mahkum olurlar.

Bu CHP'ye oy verenlerin aklı kıt terör yandaşları ile birlikte gideceklerse ben karşıda dururum.
Madem HDP teror yandasi neden TBMM'de onlarca milletvekilleri var? Madem terorist bunlar, kapatsinlar. Butun yetkiler tek kiside degil mi? Bir imzasina bakar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynen kanka.

Bu dönem açılım sürecindeydi devlet bir fırsat verdi bana göre değerlendirilmesi gereken bir fırsat idi.
Ama şehirlere silah yığıp iyi niyeti suistimal ettiler sonra da hendek olayları başladı.
Güncel olarak böyle bir kare bulamazsınız.

Madem HDP teror yandasi neden TBMM'de onlarca milletvekilleri var? Madem terorist bunlar, kapatsinlar. Butun yetkiler tek kiside degil mi? Bir imzasina bakar.

Partileri anayasa mahkemesi kapatır.
Yetkiler sizin sandığınız gibi tek kişide değil. Kuzey koremi burası.

Bu dönem açılım sürecindeydi devlet bir fırsat verdi bana göre değerlendirilmesi gereken bir fırsat idi.
Ama şehirlere silah yığıp iyi niyeti suistimal ettiler sonra da hendek olayları başladı.
Güncel olarak böyle bir kare bulamazsınız.

Ona bakılırsa CHP-HDP ittifakı da güncel değil. 5 yıl önce yaşanmış bir olay. O hataysa bu da hata. Ayrıca CHP sadece HDP ile kol kola gezdi bunlar direk teröristle. Güncel olarak böyle bir olay göremezsin demişsin bundan birkaç önce AKP HDP ile görüşmek istedi ve HDP görüşmeyi reddetti. Bağnazlığı kesmediğiniz sürece güdülmeye devam edersiniz. Soğan ekmeğe devam...

Ona bakılırsa CHP-HDP ittifakı da güncel değil. 5 yıl önce yaşanmış bir olay. O hataysa bu da hata. Ayrıca CHP sadece HDP ile kol kola gezdi bunlar direk teröristle. Güncel olarak böyle bir olay göremezsin demişsin bundan birkaç önce AKP HDP ile görüşmek istedi ve HDP görüşmeyi reddetti. Bağnazlığı kesmediğiniz sürece güdülmeye devam edersiniz. Soğan ekmeğe devam...

Uzun adam zamanında şehitlerimize çözüm süreci zamanında kelle aynı konuşma sırasında öcalana sayın öcalan demiş insan.

Bakanlık öneriyor CHP en azından bu teklif ile gitmiyor hükümet.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı