ORC Araştırma'nın yaptığı cumhurbaşkanlığı seçimi anketi açıklandı

Kimi destekleyeceğim anayasadan türklük kaldırılmalı diyen HÜDA ittifakını mı?
En azından Erdoğan arkasına 10 binlerce insanın katili PKK'yı almıyor.
Hüdapar sıradan bir kürt milliyetçisi partisi.

Yoksa Kılıçdaroğlu %35'i bile geçemez. Kendisi de biliyor. Koltuk sevdası işte...

İmkansıza yakın bir ihtimal Kılıçdaroğlu'nun %56 alması. Saçma olmuş.

Edit: eski konuymuş. Ne kadar saçma olduğu belliydi zaten.

En azından Erdoğan arkasına 10 binlerce insanın katili PKK'yı almıyor.
Hüdapar sıradan bir kürt milliyetçisi partisi.

Yoksa Kılıçdaroğlu %35'i bile geçemez. Kendisi de biliyor. Koltuk sevdası işte...
Hizbullahçılara terör örgütü değil diyen mi sıradan kürt milliyetçisi? Bıraksana dostum bu ayakları, sana hayatında bol şans işin çok zor.

Hizbullahçılara terör örgütü değil diyen mi sıradan kürt milliyetçisi? Bıraksana dostum bu ayakları, sana hayatında bol şans işin çok zor.
Maaşın an itibariyle kesildi bay trol. Ne hizbullahın ne de hüdaparın arkasında ki gerçeği bilemeyecek ve anlayamayacak kadar bilgi yoksunusun. Hiçbir siyasi bilgisi olmayan zavallıların karşıt görüşlü kimselere hakaret etmesi de ne kadar zavallı olduklarının bir kanıtı.
1685315684370.png

ORC trolü de patladı. 56'ymış hahahaha.
Erdoğan'ın en iyi zamanında 52.6 civarı oy aldığını düşünürsek muhalefetin başarısızlığını görebilirsin.
Hala saçmasapan argümanlarla Erdoğan'ı kötülemeye çalışıyorsunuz.
Ancak ne yaparsanız yapın son 100 yılın en başarılı lideri Erdoğan.

Maaşın an itibariyle kesildi bay trol. Ne hizbullahın ne de hüdaparın arkasında ki gerçeği bilemeyecek ve anlayamayacak kadar bilgi yoksunusun. Hiçbir siyasi bilgisi olmayan zavallıların karşıt görüşlü kimselere hakaret etmesi de ne kadar zavallı olduklarının bir kanıtı.
Eki Görüntüle 1798064
ORC trolü de patladı. 56'ymış hahahaha.
Erdoğan'ın en iyi zamanında 52.6 civarı oy aldığını düşünürsek muhalefetin başarısızlığını görebilirsin.
Hala saçmasapan argümanlarla Erdoğan'ı kötülemeye çalışıyorsunuz.
Ancak ne yaparsanız yapın son 100 yılın en başarılı lideri Erdoğan.
Karşıt görüşlü kimseye hakaret etmedim, bu arada maalesef akp'yi desteklemediğim için maaş da almıyorum.

Bu arada neymiş hizbullahın arkasında ki gerçek onu da öğrenelim söyle de yoksa kürdistanı kabul eden, sahibin var diyen kılıçdaroğlumuydu?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Neyse işin özüne dönecek olursak, sizi tebrik ederim dostum. Oy kullandırdığınız 5-6 milyon mülteci ve 2 milyon yurt dışı vatandaşı sayesinde kazandınız seçimi. Ben 2 sene sonra gidiyorum bu ülkeden, umarım tayyip faizi indirmeye devam eder de birbirinizi yersiniz aktroller olarak. Allaha emanet ol, sana hayatında bol şans dilerim.

Geri
Yukarı