PIC C Compiler ve Proteus 8 nereden indirilir?

Her iki ürününde öğrenciler için ücretsiz bir sürümü yok, yalnızca indirimli paketi mevcut.
Korsan olarak link veremem ama öğrenciye ücretsiz kısıtlı demo sunmayan yazılımlara ciddi gıcığım. O yüzden korsan bulabileceğin sitelerin adlarını vereceğim sadece. Gerisi sana kalmış. Derslerinde ayrıca başarılar.

• shareappscrack(.)com / proelo(.)com (CCS PCWHD için buraları buldum)
  • allpcworld(.)com

Her iki ürününde öğrenciler için ücretsiz bir sürümü yok, yalnızca indirimli paketi mevcut.
Korsan olarak link veremem ama öğrenciye ücretsiz kısıtlı demo sunmayan yazılımlara ciddi gıcığım. O yüzden korsan bulabileceğin sitelerin adlarını vereceğim sadece. Gerisi sana kalmış. Derslerinde ayrıca başarılar.

• Shareappscrack(.)Com / proelo(.)Com (ccs pcwhd için buraları buldum)
  • Allpcworld(.)Com

Çok teşekkür ederim.

Çok teşekkür ederim.
Rica ederim. Proteus düzenli olarak ikinci sitede güncelleniyor, bilgin olsun. Güncelleme sıklığını pek tarif edemem ama ara ara son sürüm güncellemeleri geliyor. PIC yazılımı için ise çok güvenilir kaynaklar bulduğumu söyleyemem ama eldeki malzeme bu, kendin deneyip göreceksin mecburen.

• shareappscrack(.)com / proelo(.)com (CCS PCWHD için buraları buldum)
  • allpcworld(.)com
Ben de teşekkür ederim okulda kurduğumuz projeleri denerken evdeki program hata veriyordu bir de burayı deneyelim

Geri
Yukarı