Picasa 3.8.0 Build 117.43

'Grafik ve Tasarım' bölümünde Recep Baltaş tarafından 22 Nisan 2011 tarihinde başlatılan konu.

Etiketler:
 1. Recep Baltaş

  Recep Baltaş Technopat Yönetici

  Katılım:
  14 Ağustos 2010
  Mesajlar:
  51.928
  Beğenileri:
  42.561
  Yer:
  İstanbul
  Picasa Temelleri: Picasa 3.8 Yeni özellikler:
  Picasa 3.8 isim geliştirdi etiketleri, Aynı teknolojiye dayalı bir özelliği Picasa Web Albümleri üzerindeki yetkileri ad etiketleri. insanlar onlara: ad etiketleri ile, ne en önemli dayalı fotoğraflarınızı düzenleyebilirsiniz. Bu yeni sürümde, aşağıdakileri de yapabilirsinizuploadArkadaşlarınızın ortak albüm fotoğrafları, daha kolay kamera Google Maps kullanarak fotoğraf ve ithalat fotoğraflar coğrafi etiket ve bir adım Picasa Web Albümleri yükleyin. Picasa 3: Free download from Google de PC veya Mac için Picasa indirerek başlayın
  • Ad etiketi ekle - Picasa, içinde toplama fotoğrafları tüm taramalar yüzleri olanlarla tanımlayan ve benzer fotoğraflar grupların bir arada yüzleri. Bu isim kişi ve yazmaya fotoğraf altında bir "isim bir Ekle'yi eklemek ad etiketleri onlarca kolay fotoğraf" bir kez tıklayarak. Etiketledikten sonra bazı resimler, sen yüzünü bir yapabilirsinizkolajtek bir tıklama ile, kolayca, onlara aynı iki kişi ile tüm resimler bulabilir veya Picasa Web Albümleri için ad etiketlerini yükleyin.
  • İşbirlikçi albümler - Picasa Yükleme - 2009 yılında Ağustos, biz Albümleri Picasa Web tanıtıldı ortak albüm. Şimdi yazılımı Picasa'nın albüm doğrudan arkadaşım bir yükleyebilirsiniz.
  • Haritalar Google fotoğraflarınıza coğrafi sizin Maps - Google entegre yeni hızla eklemek coğrafi kullanarak. düğmesini tıklatın Yerleri ve onları aldığın yere sürükleyin sizin için fotoğraflar. Tabii ki, tercih edebilirsiniz fotoğraf eğer kullanımı hala Google görüntülemek veya etiket Dünya'ya.
  • İthalat, yükleme ve paylaşmak, aynı anda - Biz zaman aynı yüklemek için Picasa size ettik böylece süreç ithalat geliştirilmiş, sık olabilir star Web Albümleri, temas gruplarında Google ve paylaşabilirsiniz.
  • Tags - Better toplu etiketleme, hızlı etiketler ve etiket sayısı - Biz tecrübe etiketleme ettik geliştirilmiş. Sadece kolay ve yönetmek etiketleri daha gruplarının görüntüler için bkz etiket sayısı tepsi Foto yan sağ düğmesini Etiketler yeni tıklatın, etiket eklemek Hızlı.

  Değişiklikler 117,43 Yap - 20, 2011 Nisan:
  * Ithal tarayıcılardan düzeltildi.
  * Sabit Yedekleme ve çoğaltabilirsiniz. Ini dosyalarını oluştururken geri yükleme.

  Anasayfa - Picasa 3: Free download from Google

  Boyutu: 13.6 MB

  Indir Picasa 3.8
   

Sayfayı Paylaş