Pıhtı sonrası anjiyor neden olur?

Ensar_5269

Centipat
Öncelikle benim annem küçükken midesinde ve göğüs bölgesinde ağrı olduğu için doktora gitti ve de doktor tarafından kalp için anjiyografi olmaya olan olayları görmek için gitmişti. Anjiyor bittiği sırada tam taburcu olacakken beş altı adım sonra kalbinden pıhtı geçirdi ve yoğun bakıma girdi, bazen kendine geliyor ve konuşabiliyormuş ama yerinden kalkıp hareket edemiyor ve tekrar yatıyormuş. Bir süre sonrasında da geri yatıyormuş ve birkaç gün kaldıktan sonra da vefat etti annem. ve benim asıl merak ettiğim konu ise anjiyor sonrası pıhtı olma için bir iç kanama olması gerektiği düşüncesine sahip olmam. Annemin hiçbir damar tıkanıklığı da yoktu bizim bildiğimiz, ve sürekli annem doktora giderdi.

En küçük bir durumda ve de dış etkenler yüzünden böyle bir şey olma ihtimali bu nedenle çok düşüktü ve araştırırken şunu da gördüm. eğer doktor tarafından olan ve herhangi bir kaza sonucu bir iç kanama olursa bunun tıkanıklığa yol açacağını ve de binde bir olsa da hastanın öleceği idi. Ve de benim başıma bu geldi birileri bana düzgün bir şekilde bana bunu detaylıca anlatabilir?

Yeni konular

Geri
Yukarı