Pil ayarları yüzünden FPS düşmesi

Ömer Öztürk23

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam, PC'de bilmedıgım pil ayarları oldugundan FPS düşmesi yıyorum. Ben bunları nasıl kapatacağım?

Dosya Ekleri

• dddd.PNG
    dddd.PNG
    1,9 KB · Görüntüleme: 50
  • dddd3131.PNG
    dddd3131.PNG
    6,5 KB · Görüntüleme: 56
  • Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    2,3 KB · Görüntüleme: 56
  • sd.PNG
    sd.PNG
    1,8 KB · Görüntüleme: 58
Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar selam, PC'de bilmedıgım pil ayarları oldugundan FPS düşmesi yıyorum. Ben bunları nasıl kapatacağım?
Yeni bir güç planı oluşturun. Yüksek Performans ayarlayın. Sorun çözülecektir diye düşünüyorum.

Abi belirtim

MX150 2 GB ekran kartı.

8 GB RAM.

240 GB SSD.

i5 8250U işlemci.

@erengore
Sorun belli gibi. Şunu dene:

Google'a ThrottleStop yazın. İlk çıkan siteden indirin. RAR'dan çıkartın. Programı çalıştırın. Ardından ana ekrandan BD PROCHOT tikini kaldırın. Sorun çözülecektir diye düşünüyorum.

Bilgisayarın macun ve bakımını da yakın zamanda yaptırırsanız iyi olur.

@erengore

Sorun belli gibi. Şunu dene:

Google'a ThrottleStop yazın. İlk çıkan siteden indirin. RAR'dan çıkartın. Programı çalıştırın. Ardından ana ekrandan bd prochot tikini kaldırın. Sorun çözülecektir diye düşünüyorum.

Bilgisayarın macun ve bakımını da yakın zamanda yaptırırsanız iyi olur.

Kaldırdıktan sonra ne yapmaılıyım ben sadece orada o seylerın yazmasını ıstemıyorum
@erengore

FPS düşmesi sorunu ortadan kalkar. Siz Windows 11 mi kurdunuz?

O istemediğiniz şeyler Windows 11 ile mi geldi?

Hayır bir ara bir program kullandım o yuzden olabılır o programın ıcınde pil ayarları ayarrlıyorsun bende oradan yaptım ama sımdı programın ısmını unutum
@erengore

Hayır bir ara bir program kullandım o yuzden olabılır o programın ıcınde pil ayarları ayarrlıyorsun bende oradan yaptım ama sımdı programın ısmını unutum
@erengore
İnanın önemi yok o ayarların çünkü Default ayarlar zaten. Siz yeni güç planı oluşturduysanız sorun yok. Default ayarları verir zaten.

Siz dediğimi yapın FPS düşmesinden kurtulun.

Geri
Yukarı