Pil seviyesi %86 olan iPhone 13 Pro Max alınır mı?

Bütçe
40000 TL
%88 pil 8 ay garantili 13 pro aldım, düz 13 kullanıyordum %95 seviyelerinde. Pro ile aşağı yukarı pili aynı gidiyor. Gün içinde yoğun kullanıyorum bu arada. Garantisinin son ayında yetkili serviste ücretli değişimini yaptırıp kullanmayı düşünüyorum. Benim aldığım fiyat 42000'di eğer senin baktığın cihazda problem yoksa alınabilir.

Alınabilir. iOS şart mı? Değilse bu bütçede iPhone 14 serisi ile denk cihazlar var.

Yıllardır Android kullanıyorum biraz değişiklik olsun diyorum ve birkaç kişi dışında herkes alırken dikkat et ama alınabilir demiş kafam karışık diye geldim daha da karıştı kafam.🙃

İkinci el kullanılmış telefona o fiyatı vereceğine 128 GB 14 al hocam niye kafanı ağrıtıyorsun?

Hocam bütçe 40k ve günde en fazla 1 1.5 saat kullanıyorum telefon. Başka öneri var mı peki telefon olarak. iOS olursa sevinirim.

Hocam sen bayağı az kullanıyormuşsun. Bende şu an 12 var her işimi rahatlıkla görüyor. Eğer uzun süre kullanırım kısa sürede yükseltme düşüncem yok dersen 13 düşünebilirsin ama güncel olsun satar sonra yükseltirim dersen ne kadar yeni o kadar iyi olur.

Geri
Yukarı