Pil sürücüsünü kaldırdıktan sonra CRITICAL_PROCESS_DIED hatası

rivadavia

Hectopat
Laptop prizdeyken şarj olma sorunu vardı bu iki sürücüyü kaldırıp.
"Microsoft AC bağdaştırıcısı"
"Microsoft ACPI uyumlu denetim yönetim pili"
Bilgisayarı yeniden başlatmayı denedim ve artık bilgisayar açılmıyor.

Önce CRITICAL_PROCESS_DIED hatası alıyorum. Sonra bilgisayar otomatik onarım yapmaya çalışıyor ama olmuyor. Konuyla ilgili yardıma ihtiyacım var. Güvenli modda da açamıyorum.

yok maalesef onarılamadı hatası alıyorum. Sürücüleri mecbur yüklemem gerekiyor
Windows onarım USB yöntemi ile onarmayı dene, hatta video atayım

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ciddi soruyorum: disk türü değişimi nedir?

Eğer bunlarda çalışmazsa USB ile onarmayı deneyeceksiniz.
Ölü sektör mü var, disk sorunu mu var, integer crash mi var da chkdsk komutunu kullandırıyorsunuz adama boş yere? Tek yapabildiğiniz boş boş konuşmak ve gerçekleşmeyecek çözümler önermek.
Windows onarım USB yöntemi ile onarmayı dene, hatta video atayım

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ciddi soruyorum: disk türü değişimi nedir?
Eski B ve Uefi bu konu da yerin yok bilmiyorsan.

Ölü sektör mü var, disk sorunu mu var, integer crash mi var da chkdsk komutunu kullandırıyorsunuz adama boş yere? Tek yapabildiğiniz boş boş konuşmak ve gerçekleşmeyecek çözümler önermek.

Disk türü nasıl değişecek 2 sürücü silinince? Allah aşkına ne alaka.

Dostum güvenli mod açılmayınca zaten yapılabilecekler sınırlı dosyaları onarmaya çalışıyoruz.

O driverlar kaldırırsan dahi fabrika sürümü windowsa gömülü yeniden başlattığın da default sürüme dönmesi gerek , bana kalırsa daha farklı bir durum gelişmiş kurtarılması gereken veri yok ise ben direk formatlardım yoksa bayağı uğraştırır.

O driverlar kaldırırsan dahi fabrika sürümü windowsa gömülü yeniden başlattığın da default sürüme dönmesi gerek , bana kalırsa daha farklı bir durum gelişmiş kurtarılması gereken veri yok ise ben direk formatlardım yoksa bayağı uğraştı
D sürücüsünü kurtarsam iyi olur. Yoksa en kolayı tabiki de format atıp sıfırlamak.

Oha :D Daha fazla ilgilenmiyorum cahil havuzundan çıkamayacağım yoksa, konu sahibine önerim başka bir foruma yazabilirsin. İyi akşamlar.

Arkadaşım, UEFI, eski, legacy bunlar anakartla alakalı olan şeylerdir. Anakart UEFI'ya da legacy olur ona göre kurduğun sistem ya eski ya UEFI olur. Kurduğun sürücülerin temeli bunlar, sürücler bunların temeli değil. Bir de cahil diyor aklımı yitireceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı