Çözüm Pili değiştirmeniz yararınıza olabilir

Bu konu bir çözümü açıklamaktadır. Herhangi bir çözüm açıklanmadığını düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
3
Yer
Nebuchadnezzar
Daha fazla  
Meslek
Judge Dredd
Başlat’taki pil simgesinde pilin üstünde kırmızı bir X işareti var ve kullanılabilir miktar %0 gözüküyor. Yanında prize takılı, dolmuyor yazıyor. Pil değiştirmeniz yararınıza olabilir diyor. Pil ömrünü doldurdu herhalde. Halbuki laptopu 2 sene önce aldım. Laptop sadece güç kaynağı takılıyken çalışıyor. Çıkarınca kapanıyor. Acaba garantiye versem pili değiştirirler mi? Toshiba L500-13T

Pilin üzerinde çarpı işareti çıkıyorsa pilin kendisi sisteme bozulduğunu raporluyordur. Garanti süresi içinde biten pil garantiye girer. Bu bağlamda dizüstü bilgisayarını piliyle birlikte garantiye göndermelisin. Pil ömrünü doldurmuş.

Ben ve eşim evde HP laptoplar kullanıyoruz. Eşimde DV6, bende G6 var. Şarj kabloları birbirine çok benzediği için bir süre sonra karıştırmaya başladık :) aradan 1-2 ay geçtikten sonra bahsettiginiz problem hem eşimin hem benim bilgisayarımda yaşandı. Aslında burda kullanıcı hatası var. Ancak 2 PC'yi de gönderdik, ikisinin de bataryalarını sıfırlayıp gönderdiler garanti kapsamında. Gerçi HP müşteri odaklı bi firma, Toshiba için aynı şey geçerli degil sanırım. Kardeşim Toshiba laptop kullanıyor ve çok çekti. Cihaz çok gitti geldi, durum hep aynı. :/

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı