Pillars of Eternity 2 Google Translate ile nasıl yama yapılır?

Valeria

Decapat
Daha fazla  
Herkese selamlar. Pillars of eternity 2'yi indirdim. Oyun gerçekten tam da benim sevdiğim tarz bir oyun. Ancak yüzlerce hatta binlerce diyalog var. Bu diyaloglar hem oyunu anlamak zevk almak için önemli hem de aldığımız kararlar oyunun gidişatına etki ediyor. Maalesef ingilizcem zayıf ve hiçbir şey anlayamıyorum. Ben bu oyunun dil dosyalarını buldum ve WordPad ile açıp İngilizce cümleleri Türkçeye çevirip oyuna girdim ancak oyunda her yerde missing character yazdı. Sanırım yapamadım. Telefonda Google Translate'in kamera özelliği ile çevirdim bir süre ancak gerçekten zulüm oluyor. Bir elimde telefonla tek elle oyun oynamak zorunda kaldım. Çünkü gerçekten binlerce diyalog var oyunda. Demek istediğim kamera ile çeviri yapmak istemiyorum. Ben bu stringtable uzantılı dosyaları nasıl Türkçeye çevirip hata almadan oyunu Google translate ile Türkçeye çevirebilirim ? Şimdiden herkese teşekkürler.

Lightshot kullanın, tuş ayarlayın ve Yandex photo translate diye aratıp upload edin. Birkaç ince detay daha var onlarida yaptıkça farkedersiniz. Fotoğraflar için bir klasör oluşturun daha basit olur.

Lightshot kullanın, tuş ayarlayın ve Yandex photo translate diye aratıp upload edin. Birkaç ince detay daha var onlarida yaptıkça farkedersiniz. Fotoğraflar için bir klasör oluşturun daha basit olur.
Hocam tavsiyen için teşekkürler. Ancak binlerce diyalog var. Bu söylediğin uygulama gibi bir uygulama kullandım qtranslate adında. Ama çok zor oluyor satır satır çevirip diğer uygulamaya dönüp bakmak. Bu oyunun dil dosyasının olduğu yerdeki stringtable dosyalarını çevirmek mümkün değil mi ?

Hocam tavsiyen için teşekkürler. Ancak binlerce diyalog var. Bu söylediğin uygulama gibi bir uygulama kullandım qtranslate adında. Ama çok zor oluyor satır satır çevirip diğer uygulamaya dönüp bakmak. Bu oyunun dil dosyasının olduğu yerdeki stringtable dosyalarını çevirmek mümkün değil mi?

Dil dosyasıyla alakalı bir bilgim yok maalesef. Söylediğim yöntemi benim için kolay kılan şeyde sanırım çift monitör kullanıyor olmamdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı