Pilli Bebek - Haram Geceler

“Benim çok güzel bi kızım vardı, küçücüktü. Canım ne zaman sıkılsa benim, onu düşünürdüm hep. Şu dünyada cinayetle uğraşmak dışında üşenmediğim tek şey Berna’nın saçlarını taramaktı.”

Behzat amirin abisi var. Onu kollayanlar var. Onun arkadaşları var, çevresi var. Benim kimsem yok tamam mı? Benim kimsem yok. Ben de bir tek cinayet var tamam mı? Cinayet ben oldum cinayet anladın mı?

Pilli Bebek Behzat Ç sonrası ne yapıyor acaba?
Konserlere devam ettiler, sonra büyük bir ara verdiler müziğe. Yakın zamanda da bu Tweet'i paylaşmışlar.

“Benim çok güzel bir kızım vardı, küçücüktü. Canım ne zaman sıkılsa benim, onu düşünürdüm hep. Şu dünyada cinayetle uğraşmak dışında üşenmediğim tek şey Berna'nın saçlarını taramaktı.”

"Unutmak kelimesi undan çıkmış. Bildiğimiz un yani, hamur işi, öyleymiş. Unutmak için un ufak etmek gerekiyormuş. Birini bütün olarak unutamazmışsın zaten, öyle pat diye unutamazmışsın. Öyle yavaş yavaş gidermiş, yavaş yavaş unuturmuşsun. Gözleri, kaşı, burnu ile kulağı, sesini yavaş yavaş. Unuttuğun zaman da o kişi olmazmış. Hatırlamazmış. Sonra unuttuğunu unuturmuş. Ben unutmak istiyorum la. Her gün ne zaman unutucam diye soruyorum kendime, her sorduğum zaman da her şeyi yeniden hatırlıyorum ben, daha net. Unutamıyorum ben."

Son düzenleme:
Screenshot 2023-10-14 at 08-36-58 X'te Pilli Bebek.png

Yapacak bir şey yok, adamlar 25 sene önce Sakarya sokak barlarında nasıl çalıyorlarsa meşhur olduktan sonra da aynı performansla çalıyordu; o da bir yere kadar. 30 senedir sürekli konser vermek yormuş demek ki.

Yeni konular

Geri
Yukarı