Pilli farelerin pil masrafları fazla oluyor mu?

Model vs. söylemeden cevaplamak zor sorunu. 250 saat kullanım sunan fare için mesela günde 8 saat kullansan bir ay gider tek pil.

O zaman şöyle diyeyim minimum 100-150₺ ve üzeri pilli farelerin pil masrafları fazla olur mu?
Ayrıca işim bilgisayarla alakalı olduğundan fare ile 7/24 uğraşacağım.

Bizim evde var bir tane pilli fare, markası ve modeli Logitech M185 sanırım tam emin değilim. Babam kullanıyor, sabah akşam açık hiç kapanmıyor. Bir pili hemen hemen 6-7 ay gidiyor. Duracell bu arada pili. Alınca da sekizli falan alıyoruz epey idare ediyor. Sizde eğer pil doldurma aparatı varsa Duracell'in doldurulabilen pilleri var, onlardan alırsınız doldurur doldurur kullanırsınız. Hiçbir sıkıntı da olmaz.

Bizim evde var bir tane pilli fare, markası ve modeli Logitech M185 sanırım tam emin değilim. Babam kullanıyor, sabah akşam açık hiç kapanmıyor. Bir pili hemen hemen 6-7 ay gidiyor. Duracell bu arada pili. Alınca da sekizli falan alıyoruz epey idare ediyor. Sizde eğer pil doldurma aparatı varsa Duracell'in doldurulabilen pilleri var, onlardan alırsınız doldurur doldurur kullanırsınız. Hiçbir sıkıntı da olmaz.

Logitech M185 imiş ve o fiyata göre bayağı az değiştiriyorsunuz pili vay be demek ki önceden aldığım kablosuzlar dandiğinde dandiğiymiş.

Logitech M185 imiş ve o fiyata göre bayağı az değiştiriyorsunuz pili vay be demek ki önceden aldığım kablosuzlar dandiğinde dandiğiymiş.
Evet. Aldığım nereden baksanız 5-6 yıl falan oldu birde. Sağlam bir fare öneririm. Pek tabii eliniz büyükse kesinlikle almayın benim elimde minnacık kalıyor, kullanırken elim uyuşuyor.

Evet. Aldığım nereden baksanız 5-6 yıl falan oldu bir de. Sağlam bir fare öneririm. Pek tabii eliniz büyükse kesinlikle almayın benim elimde minnacık kalıyor, kullanırken elim uyuşuyor.

Bir de DPI miktarı da önemli biraz daha baktığımda DPI miktarı bin imiş ondan dolayı almaktan vazgeçtim çok yavaş gelir bana.

Geri
Yukarı