Pilotlar için iş imkanları

Vardem

Hectopat
Daha fazla  
Mezun olduğum zaman işsiz kalma ihtimalim ne kadar? Diyelim mezun oldum ama bir şekilde iş bulamadım alımlar kapalıydı vb... Yabancı firmalara başvuru yapsam olumlu geri dönüş alabilir miyim? Ya da diyelim sağlık testinden geçemedim sektörde başka bir iş bulamaz mıyım yani direkt emeklerim çöpe mi gidiyor?

Sağlık testi sıkıntı. Ama işsiz kalma gibi ihtimal çok düşük THY bile şu anda pilot bulmakta güçlük çekiyor. Aynı şekil American Airlines ve KLM içinde geçerli. Sağlık olarak sorun yaşarsan ATC olarak çalışırsın. Hangi okuldasın ?

Sağlık testi sıkıntı. Ama işsiz kalma gibi ihtimal çok düşük THY bile şu anda pilot bulmakta güçlük çekiyor. Aynı şekil American Airlines ve KLM içinde geçerli. Sağlık olarak sorun yaşarsan ATC olarak çalışırsın. Hangi okuldasın ?
Çok küçükken tiroid için hap kullanmıştım kısa bir süre şuan baktığımda e-nabızda gözükmüyor problem olur mu bilmiyorum, bir de gözlerim 4.25 miyobum çıkarsa bu ikisinden sorun çıkar en azından benim bildiğim başka sağlık sorunum yok. 10. sınıftayım bu arada.

Çok küçükken tiroid için hap kullanmıştım kısa bir süre şuan baktığımda e-nabızda gözükmüyor problem olur mu bilmiyorum, bir de gözlerim 4.25 miyobum çıkarsa bu ikisinden sorun çıkar en azından benim bildiğim başka sağlık sorunum yok. 10. sınıftayım bu arada.
5 ve üstü sıkıntı gözleri korumak çok önemli pilot olmak isteten çoğu kişi telefona bile bakarken gözlük kullanıyor.

Geri
Yukarı