Ping 50'den aşağı düşmüyor

1618227329583.png

Açılan bu pencereye ilk olarak, “netsh int ip reset resetlog.txt” yazıp enter tuşuna basıyoruz. Ardından “ipconfig/flushdns” yazıp tekrar enter tuşuna basıyoruz. Komut isteminde bu işlemi de tamamladıktan sonra “netsh winsock reset” yazıp yine enter tuşuna basıyoruz.

Ping düşürmenin yolları arasında en fazla talep gören CMD ping düşürme yöntemi aslında bu kadar basit.
1618227329583.png

Açılan bu pencereye ilk olarak, “netsh int IP reset resetlog.txt” yazıp enter tuşuna basıyoruz. Ardından “ipconfig/flushdns” yazıp tekrar enter tuşuna basıyoruz. Komut isteminde bu işlemi de tamamladıktan sonra “netsh winsock reset” yazıp yine enter tuşuna basıyoruz.

Ping düşürmenin yolları arasında en fazla talep gören CMD ping düşürme yöntemi aslında bu kadar basit.

İnternetten buldum.

Dostlar selamlar, 35 Mbit indirme hızım var. Ping değerim ise nasıl oluyor bilmiyorum ama 52'den aşağı düşmüyor. Yazın 42'den aşağı düşmüyordu şimdi 52 oldu. Üstü sürekli görüyorum ama altını hiç göremedim. Nasıl 17-18'e düşürürüm?

Dostum selam acaba DNS değiştirmeyi denedin mi? Bazı arkadaşlarımda çok fazla etkisi olmuştu. Kendine uygun DNS bulabilirsen 10-15 pinglere dahi düşebilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı