Ping 50'den aşağı düşmüyor

Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Dostlar selamlar, 35 Mbit indirme hızım var. Ping değerim ise nasıl oluyor bilmiyorum ama 52'den aşağı düşmüyor. Yazın 42'den aşağı düşmüyordu şimdi 52 oldu. Üstü sürekli görüyorum ama altını hiç göremedim. Nasıl 17-18'e düşürürüm?

81 Mbps Hızım var ancak oyunlarda ping değerim 50 civarı oluyor.

Yahu alakası ne alakası? Ne alakası var internet hızıyla pingin. Kafayı yiyeceğim burda.
Kardeşim bana niye sinirleniyorsun? Bende arkadaşa pingin hız ile alakası olmadığını söylemeye çalışıyorum.

İndirme hızıyla ping ne alaka?
Benim ping değerim şuanda 11 ama indirme hızıyla alakası ne onu anlayamadım.
81 Mbps Hızım var ancak oyunlarda ping değerim 50 civarı oluyor.
Alakası olup olmadığını bilmediğim için yazdım. Zaten bilsem neyin nolduğunu buraya yazmam değil mi? Normal bir şekilde "İndirme hızıyla alakası yok dostum." diyerek ne yapmam gerektiğini yazabilirsiniz, madem çok biliyorsunuz.

Alakası olup olmadığını bilmediğim için yazdım. Zaten bilsem neyin nolduğunu buraya yazmam değil mi? Normal bir şekilde "İndirme hızıyla alakası yok dostum." diyerek ne yapmam gerektiğini yazabilirsiniz, madem çok biliyorsunuz.
Pingin altyapı servera uzaklık santrale hatta intarnete bağlanma şekliniz ile alakası vardır.

Pingin altyapı servera uzaklık santrale hatta intarnete bağlanma şekliniz ile alakası vardır.
Teşekkürler hocam, sonunda konuşmak için konuşmayan biri. Peki ben bu pingimi nasıl düşüreceğim? Kablolu bağlantıyla 48'e düşüyor. Daha da düşmüyor. Modem de değiştirdim aynı.

Geri
Yukarı