Ping bir anda 300'e çıkıyor

Evde internete baglı kişi sayısı kaç? Veya arka planda indirme filan yapılıyor mu bu durumu çok sık mı yaşıyorsunuz.

Arkadaşında dedigi gibi eger Wi-Fi ile baglanıyorsanız ping bir anda çıkabiliyor parazitlenebiliyor internet kabloyla baglanmanız daha saglıklı olur.

Evde internete baglı kişi sayısı kaç? Veya arka planda indirme filan yapılıyor mu bu durumu çok sık mı yaşıyorsunuz.

Hocam evde bir Wi-Fi var bir router var routere 2 cihaz Wi-Fi'ya 4 telefon 1 bilgisayar bağlı ancak internetle alakalı bir sıkıntım yok bu sadece oyunlarda oluyor. İndirmelerde, internette vs. bir sıkıntı yok.

Wi-Fi ile mi bağlanıyorsun Ethernet ile mi?

Hocam routerden Ethernet ile bilgisayara bağlı. Router kablosuz olarak Wi-Fi'ya bağlı.

Hocam evde bir Wi-Fi var bir router var routere 2 cihaz Wi-Fi'ya 4 telefon 1 bilgisayar bağlı ancak internetle alakalı bir sıkıntım yok bu sadece oyunlarda oluyor. İndirmelerde, internette vs. bir sıkıntı yok.

Hocam routerden Ethernet ile bilgisayara bağlı. Router kablosuz olarak Wi-Fi'ya bağlı.

Sonuçta yine bir kablosuz bağlantı olduğundan kaynaklıdır diye düşünüyorum. Küçük dalgalanmalar oyundaki msyi önemli ölçüde etkiliyor. Bir de internet hızın ne? Fiber mi? Bu bilgiler de önemli.

Yeterli. O zaman dediğim gibi Wireless bağlantıdan dolayı ve çok bağlantı var. Mobil cihazlar inanılmaz upload ve download çekiyor. Ondan dolayı yavaşlayabilir.

Teşekkürler. Peki Discord'da pingim 0 gözüküyor bu iyi bir şey mi?

Dosya Ekleri

• ffdg.PNG
    ffdg.PNG
    1,6 KB · Görüntüleme: 9
  • dsfds.PNG
    dsfds.PNG
    4 KB · Görüntüleme: 12

Yeni konular

Geri
Yukarı