Çözüldü Ping düşürme sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ByOs

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bizim evimizde babamı ikna edemediğim için henüz sabit internet yok. Ben de telefonumdaki interneti bilgisayarıma bağlayarak kullanıyorum. İnternet hız testlerine giridiğimde 16Mbps indirme 2Mbps yükleme hızı gösteriyor ama CS:GO girdiğimde avaraj 120 ping alıyorum. Bu ping değerini nasıl düşürebilirim?

Çözüm
Hiçbir yöntemle düşmez.
Vınn'da hatrı sayılır bir ping düşmesi oluyor. İstersen Vınn alabilirsin.
Çünkü bende internet almadan önce öyle kullanıyordum.
Telefon ile çok ping düşüyordu bende Vınn almıştım.
Hatta Turkcell'de Vınn paketleri vardı ucuza(Normal paketlere göre).
Hiçbir yöntemle düşmez.

Çözüm
Hiçbir yöntemle düşmez.
Acı bir cevap olsa da beni fazlasıyla aydınlattınız. Teşekürler.

Ben de Türknet düşünüyorum ama bazıları çok överken bazıları demedik bırakmamış çekinmiyor değilim açıkçası.

Nevşehir Merkezde yaşıyorum. Türk Telekom binası evimizin dibinde. Altyapımız 75mbps destekliyor. Ama Nevşehirde herhangi bir TürkNet bayisi yok ve müşteri hizmetleri pek de içime sinmiyor. Ayrıca evi sıfırdan aldık ve daha önce hiç internet bağlatmadık port açtırma vs. şeyler duydum iş biraz uzayacak gibi. Sadece önceden Türk Telekom ev telefonu vardı onu da kapatalı 1 yılı geçti. Zaten babamı ikna edemememin bir sebebi de müşteri hizmetlerinin onu çıldırtacağını düşünmesi. Zamanında Türkcell, Vodafone, Türk Telekom vs. hepsine sağlam çıldırdı e haliyle korkuyor. Aceba haklımı.

Haklı bence. Türk Telekom yapmıyorsa TurkNet ile hiç uğraşmayın sinir küpü olursunuz. Zaten TurkNet'de altyapı sıkıntısı vs. çıkınca Türk Telekom çaışanları geliyor gerisini sen düşün.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı