Ping gösteren program var mı?

Halit70

Decapat
Makaleler
3
Daha fazla  
Arkadaşlar online oyun oynuyorum PC PES 2020 demo oynarken sıkıntı yoktu, satın aldım oyunda gecikmeler başladı. Oyundayken pingi görebileceğim bir program var mı acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kurdum sağ alt tarafta şeffaf küçük pencere çıkıyor bazı değerleri gösteriyor ama oyunu açınca arka planda kalıyor. Oyun esnasında pingim görünsün istiyorum. İnternet den araştırdığım da pingin düşürmesi yönünde artıları var ama ölçü yönünde MSİ Afterburner gibi ekranda çıkar mı? PUBG Lite da 78 ping ile oynuyorum bu normal mi?

Kurdum sağ alt tarafta şeffaf küçük pencere çıkıyor bazı değerleri gösteriyor ama oyunu açınca arka planda kalıyor. Oyun esnasında pingim görünsün istiyorum. İnternet den araştırdığım da pingin düşürmesi yönünde artıları var ama ölçü yönünde MSİ Afterburner gibi ekranda çıkar mı? PUBG Lite da 78 ping ile oynuyorum bu normal mi?
Normalden 1 tık fazla, ama bir şey olmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı