Ping olması FPS Düşürür mü?

Yanlış Bilgilendirme
Düşürür. Pingin durumuna göre düşecek miktar değişir.

Yanlış Bilgilendirme
Peki freesync açmalı mıyım monitör ayarından ekran kartımda destekliyor.Şuan kapalı kullanıyorum.
FreeSync ping yapmaz, vsync yapar.
Keyfinize kalmış, FreeSync açmanızı öneririm yırtılmayı önlüyor.
Hangi oyun için konuşuyoruz, monitör ve ekran kartı nedir?

FreeSync ping yapmaz, vsync yapar.
Keyfinize kalmış, FreeSync açmanızı öneririm yırtılmayı önlüyor.
Hangi oyun için konuşuyoruz, monitör ve ekran kartı nedir?
Monitörüm biraz kötü. LG22MK400H 75 hz. Ekran kartım Asus RX 570 4GB VRAM. Oyun ise Lol,cs tarzı kasmalar oluyor ama internetim de çok kötü

Monitörüm biraz kötü. LG22MK400H 75 hz. Ekran kartım Asus RX 570 4GB VRAM. Oyun ise Lol,cs tarzı kasmalar oluyor ama internetim de çok kötü
Ekran kartı sürücüsü güncel mi?
Ping bazlı FPS düşmesi olabilir.
FreeSync açabilirsiniz, ama sadece LoL ve CS oynuyorsanız FreeSync pek gerekli değil.

Ekran kartı sürücüsü güncel mi?
Ping bazlı FPS düşmesi olabilir.
FreeSync açabilirsiniz, ama sadece LoL ve CS oynuyorsanız FreeSync pek gerekli değil.
evet sürücülerim güncel. Radeon ayarları değişti belki ondandır çünkü ayarlardan pek bişey anlamadım biliyorsanız yardımcı olur musunuz?

CS:GO'da konsola +net_graph yazıp oyun içinden ekran görüntüsü atar mısınız? Bağlantı durumunuza göre ping oynanışa büyük ölçüde etki eder.

evet sürücülerim güncel. Radeon ayarları değişti belki ondandır çünkü ayarlardan pek bişey anlamadım biliyorsanız yardımcı olur musunuz?
Radeon ayarları için :
Anti lag ve Radeon chill kapalı olmasına dikkat edin. Mesela LoL kaç ping ve FPS oynuyor sunuz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı