Çözüldü Pingplotter virüs müdür?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

revv

Centipat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhaba, bugün Riot Support tarafından ping testi için bu uygulamayı yüklemem söylendi, ancak kurulumda arkada bilgi toplayacağı yazıyor. Biliyorum birçok uygulama zaten bunu yapıyor ancak çok bilmediğim bir yapımcı olduğum için güvenemedim. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ping Plotter ping ve tracert testi yapan güvenilir bir programdır. Programı arka planda açık bırakarak ping'i monitör edebilirsin.
Merhaba, bugün Riot Support tarafından ping testi için bu uygulamayı yüklemem söylendi, ancak kurulumda arkada bilgi toplayacağı yazıyor. Biliyorum birçok uygulama zaten bunu yapıyor ancak çok bilmediğim bir yapımcı olduğum için güvenemedim. Teşekkürler.
Riot support tarafından gönderildiyse bi sıkıntı olmaz. Virus Total yapıp buraya gönderebilirsin bi bakarız.

Teşekkürler yanıtlarınız için,virüstotal'de herhangi bir sıkıntı yok kasperskydada aynı şekilde.

Güvenebilirsin sorun çıkmaz.

Geri
Yukarı