PingPlotter'da paket kaybı ve ping yükselmesi

FreedomRUN

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Sorunumun asıl kaynağını buldum. Valorant oynarken oyunda ölüp beni izleyen arkadaşlarım takıla takıla oynadığımı söylüyorlardı. Valorant'a bildirdim ve bana PingPlotter programından 185.40.65.1 ile 162.249.79.1 numaralı IP'lere bakmamı istedi. 185.40.65.1 olan programda tekrar onlara gönderdıgımde ve cevap:
Göndermiş olduğun PingPlotter verilerini incelediğimde sunucu ile veri alışverişi yaparken çok fazla gecikme ve paket kaybı yaşadığını görüntülüyorum. Hatta internetindeki bu sorun ile ilgili anlık gecikme değil, arada bağlantının tamamen kopması da söz konusu kral. Ping değerlerin 50-55 ms arasında seyrederken arada yaşadığın %100'lük paket kayıpları ve neredeyse her adımda yaşadığın ufak çaptaki paket kayıpları bağlantını kötü etkiliyor ve sunucudan o an hiçbir verinin sana ulaşmadığı anlamına geliyor. :/
Bu da bahsettiğin gibi oyun deneyimini olumsuz bir şekilde etkiliyor. Bu durumun önüne geçmek için bu PingPlotter değerlerin ile birlikte internet servis sağlayıcın ile görüşmen gerekiyor. İnternet altyapından kaynaklı bir sorun var belli ki. ^^
Gelişmelerden bizi de haberdar etmeyi unutma lütfen. ^^
Kendine çok iyi bak, görüşmek üzere

♥

hope4Trix
Riot Games Oyuncu Destek
Ama ben TTNET'i arama ragmen bızde böyle bir şey olamadıgnı söyluyor. Resimde de gördugnuz gibi durum berbat. Anlayan, bilen var mı acaba?

Inked162.249.79.1_LI.jpg

Inked162.249.79.1_LI.jpg

Geri
Yukarı