Pinti. Store güvenilir mi?

Mavi Gözlü Kel

Centipat
Merhabalar, pinti Store'den alışveriş yapacaktım ama internette arattım hiçbir bilgi çıkmadı. Onlara sorduğumda yeniyiz dediler. Büyük bir YouTuber kanalının sponsoru olmuşlar oradan gördüm. Aranızda buradan alışveriş yapan varsa cevaplayabilir mi? Teşekkür ederim.

Ben denemek için 3 TL'lik kod aldım geldi, çalıştı. Sordum oyunlar nasıl oluyor diye hesap veriyoruz, hesapların bütün bağlantılarını kapatıp sadece kişiye veriyoruz dedi, bir de Full data mı ne yazanlar var dedi, onlar daha pahalı olup her şeyi değişen hesaplardır dediler.

Merhabalar, pinti Store'den alışveriş yapacaktım ama internette arattım hiçbir bilgi çıkmadı. Onlara sorduğumda yeniyiz dediler. Büyük bir YouTuber kanalının sponsoru olmuşlar oradan gördüm. Aranızda buradan alışveriş yapan varsa cevaplayabilir mi? Teşekkür ederim.
ben ordan alışveriş yaptım hiç bir sıkıntı çıkmadı alabilirsin

Anladığım kadarıyla hesap satıyorlar. Üzgünüm, bu tarz satışlarda doğru düzgün oyun deneyimi yaşamıyorsunuz. Çünkü o hesabı tek size satmıyorlar.

Ben olsam asla güvenmem. 250TL'lik Cyberpunk nasıl olur da 50 TL'ye satılır. Biri aydınlatsın. Kesin bir tane Rus sitesi vardı. O da hesap satıyor, bu arkadaşlarda hesap satıyor. Yerinizde olsam almam.

Kanka sakın yapma, 250 TL'lik çıkmamış Cyberpunk 50 TL'ye Avrupa'da bulamıyorsun. Türkiye'de hele asla bu fiyatta olmaz alma parana yazık olur.

Sitenin yetkilisi olarak yazıyorum çalıntı hesap satmıyoruz. Offline oyunlarda birden fazla kişiye verilme durumu olabilir evet sonuçta internet bağlantısı olmadan oynuyorsunuz oyununuz güncel kalıyor. Online oyunlarda herkese 1 hesap veriliyor. Rus site ile bağdaştırmayın kendi sağlayıcılarımız var. Reklam yapmak değil amacım konunun açıldığını buradan gördüm müdahale ediyorum sadece, moderatör arkadaşlarım görürse uyarabilirler yasak mı bilmiyorum. Ödemeniz paytr sanal pos şirketine yapılıyor tarafımıza değil kart bilgileriniz çalınmaz. Ek olarak hesap olarak almak zorunda değilsiniz cyberpunk ürünü key olarak 200₺ sitede.

Yeni konular

Geri
Yukarı