Pioneer 2.5" 240 GB APS-SL3N SSD nasıldır?

Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Elimde bu SSD var. Hazır sistemin içindeydi. Nasıl bir SSD? Sorma nedenim şu ki sistemimden pek memnun değilim de sebebi SSD olabilir mi merak ediyorum. Sorunu olan bir SSD mi?

7-8 aydır aynı modelin 120GB olanını kullanıyorum, sorununuz ne bilmiyorum ancak ben hiçbir sıkıntı yaşamadım memnunum.

7-8 aydır aynı modelin 120GB olanını kullanıyorum, sorununuz ne bilmiyorum ancak ben hiçbir sıkıntı yaşamadım memnunum.

Ben 1 yıldan fazladır kullanıyorum. SSD sağlığı %90. bilgisayarcı bozuk olduğunu söyledi bu nedenden. Yaşadığım sorunlar şunlar:
Alt Tab'larda çok uzun bir siyah ekran gecikmesi var.
Bazen Alt Tab'larda yeşil/siyah ekran sorunu oluşuyor ( tek çözümü PC'yi yeniden başlatmak)
Oyunlarda fareyi çevirince FPS düşüyor.
Sanırsam bilgisayar boşta çok RAM kullanıyor.
Bilgisayarcı bu sorunların büyük ihtimalle SSD'den olduğunu söyledi. Şimdi değişim isteyeceğim.

Ben 1 yıldan fazladır kullanıyorum. SSD sağlığı %90. bilgisayarcı bozuk olduğunu söyledi bu nedenden. Yaşadığım sorunlar şunlar:
Alt Tab'larda çok uzun bir siyah ekran gecikmesi var.
Bazen Alt Tab'larda yeşil/siyah ekran sorunu oluşuyor ( tek çözümü PC'yi yeniden başlatmak)
Oyunlarda fareyi çevirince FPS düşüyor.
Sanırsam bilgisayar boşta çok RAM kullanıyor.
Bilgisayarcı bu sorunların büyük ihtimalle SSD'den olduğunu söyledi. Şimdi değişim isteyeceğim.

SSD ile alakası yok çoğu sorunun. Şu kendini bilmez mahalle bilgisayarcılarından bıktım artık sırf para kazanmak için sallamış anam sallamış.

Aynı fiyata bu varken onu almanızı önermiyorum:
1.5 yıldır kullanıyorum diyorum. Aldığım hazır sistemin içinde var diyorum.
SSD ile alakası yok çoğu sorunun. Şu kendini bilmez mahalle bilgisayarcılarından bıktım artık sırf para kazanmak için sallamış anam sallamış.

Öyle bir yer değil. Ayrıca para falan niyeti yok. Hatta bir yandan temizletmek için götürmüştüm para almadı.

1.5 yıldır kullanıyorum diyorum. Aldığım hazır sistemin içinde var diyorum.

Öyle bir yer değil. Ayrıca para falan niyeti yok. Hatta bir yandan temizletmek için götürmüştüm para almadı.

Belli belli. FPS düşmesinin SSD ile uzaktan yakından hiçbir alakası yok. Aynı şekilde çok RAM kullanılmasının da. Çok saçmalamış. Çok sallamış. Sırf SSD değiştireyim de para kazanayım diye.

1.5 yıldır kullanıyorum diyorum. Aldığım hazır sistemin içinde var diyorum.,
Anladım. Çok kötü olduğu söylenemez. Ayrıca o bahsettiğiniz problemlerin SSD ile alakası yok. Bilgisayarcının para için olmasa da sallamış olduğu çok belli.

Belli belli. FPS düşmesinin SSD ile uzaktan yakından hiçbir alakası yok. Aynı şekilde çok RAM kullanılmasının da. Çok saçmalamış. Çok sallamış. Sırf SSD değiştireyim de para kazanayım diye.

Garantisi duruyorsa servise verin dedi. Zaten bilgisayardan az çok anlayan biri olduğumu anlamıştır yüksek ihtimalle ki zaten tanıdık.

Yeni konular

Geri
Yukarı