Pioneer Teyp Demo Modu Sorunu

P4tris

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar, elimde baya eski ama kaliteli bir teyp var. Ben bu sistemi evde çalıştırıyorum, 12 Volt adaptor ile. Önceden farklı bir teyp kullanıyordum ve bunu takmaya karar verdim. Teyp'i bağlıyorum, yazılar gelmeye başlıyor ve Pioneer yazıp sonrasında "Demo Start" yazıyor. Sürekli DEMO gösteriyor, başa sarıyor. Biter mi diye bekledim ama bitmiyor. Çözüm nedir sizce? Yardımlarınızı bekliyorum.
s-l1000.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Adaptör gücü yeni teybin çektiği bu güce (amper değeri olarak) yetmiyor olabilir. Daha yüksek amperli ve 12 voltluk adaptörlerle deneyin. Aynii durum yıllar önce portatif bir CD çalarda (MP3, VAW, MPEG oynatıcısında) başka adaptörlerle oluşan amper düşüklüğünde (Başlıyor yazıp hiç başlayamama durumu) karşıma çıkmıştı. Kolay gelsin.

Son düzenleme:
Teybiniz gerçekten de kaliteli bir teyp. Hele Made İn Japan yazıyorsa tadından yenmez. Gücü yetmediğinden falan Demo yazmıyor. Bu teypler mağazada gösterilmek için elektrik verilmediğinde otomatik Demo moduna geçer. Modelini yazarsanız yardımcı olurum.
Teybinizin modeli DEH-P6700MP'dir. Ekteki kullanma kılavuzunun 9. sayfasında Reverse Demo kısmında nasıl kapatacağınız belirtilmektedir.
6700MP

Son düzenleme:
Ayrıca teybin arkasındaki sarı kabloya sürekli elektrik gelmesi lazım. Gelmediği zaman hafıza sıfırlanır tekrar demo mode’a geçer.

Teybiniz gerçekten de kaliteli bir teyp. Hele Made İn Japan yazıyorsa tadından yenmez. Gücü yetmediğinden falan Demo yazmıyor. Bu teypler mağazada gösterilmek için elektrik verilmediğinde otomatik Demo moduna geçer. Modelini yazarsanız yardımcı olurum.
Teybinizin modeli DEH-P6700MP'dir. Ekteki kullanma kılavuzunun 9. sayfasında Reverse Demo kısmında nasıl kapatacağınız belirtilmektedir.
6700MP

Rİca etsem bana Pioneer 4050Ub'nin ayarlarını yazar mısınız memnun değilim o kadar video izledim benim teypden hiç videoya rastlamadım

Yeni konular

Geri
Yukarı