Python Pip install face_recognition indirilirken hata alınıyor

Yer
Hatay/Antakya
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 4060 LAPTOP GPU i7-13650HX CPU 16GB 4800MHZ DDR5 RAM 512GB NVMe M.2 SSD
Selam Python'da 1 kodu çalıştırmak için pip install face_recognition bunu indirmem lazım. Ama ekteki hatayı veriyor. Çözemedim bir türlü.

Ekran görüntüsü 2024-01-19 192146.png

Selam Python'da 1 kodu çalıştırmak için pip install face_recognition bunu indirmem lazım. Ama ekteki hatayı veriyor. Çözemedim bir türlü.

Eki Görüntüle 2089968
İsmi yüksek ihtimalle farklı olabilir.

Eki Görüntüle 2089968
"_" Bu işareti değil şu şekilde yapmanız gerekiyormuş pip install face-recognition.

İsmi yüksek ihtimalle farklı olabilir.

"_" bu işareti değil şu şekilde yapmanız gerekiyormuş pip install face-recognition.

Gene veriyor hocam.

Note: This error originates from a subprocess, and is likely not a problem with pip.
Error: Failed Building wheel for dlib.
Failed to Build dlib.
Error: Could not Build wheels for dlib, which is required to install pyproject. Toml-based projects.

Gene veriyor hocam.

Note: This error originates from a subprocess, and is likely not a problem with pip.
Error: Failed Building wheel for dlib.
Failed to Build dlib.
Error: Could not Build wheels for dlib, which is required to install pyproject. Toml-based projects.
Karşılaştığınız hata mesajı, "Failed Building wheel for dlib" şeklinde ve dlib kütüphanesinin tekerleğini oluşturma sürecinde bir sorun olduğunu belirtiyor. Bu hata muhtemelen pip ile ilgili bir sorun olmayıp, dlib tarafından gereken özel bağımlılıklarla ilgili olabilir.

Karşılaştığınız hata mesajı, "Failed Building wheel for dlib" şeklinde ve dlib kütüphanesinin tekerleğini oluşturma sürecinde bir sorun olduğunu belirtiyor. Bu hata muhtemelen pip ile ilgili bir sorun olmayıp, dlib tarafından gereken özel bağımlılıklarla ilgili olabilir.

Çözüm ne olabilir hocam. Benim arkadaş ta aynı Hatayı alıyor.

Geri
Yukarı