Piranha 2102 Kulaklık cızırdıyor

Croqs

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Arkadaşlar A101'de satılan kablolu miikrofonlu kulaklık diye geçen Piranha 2102 kulaklığı video vb. ses çıkaran şeyler açtığımda cızırdamaya başlıyor. Aslında cızırdama gelen sesin altında kalıyor ama yine de rahatsız edici. Ayrıca mikrofonlu denmesine rağmen hiçbir şeye yaramıyor. Kulağımıza koyduğumuz kısma ağzımı yaklaştırınca anca ses çıkıyor ama çok az. Bilgisi olan yardım olursa sevinirim.

Şikayetvar sayfasında bir sürü şikayet var. Servise gönderip 25 TL ücret ödedip düzeltmiyor diyorlar. Zaten 25 TL'lik kulaklıktan da fazla bir şey beklenmemeli.

Şikayetvar sayfasında bir sürü şikayet var. Servise gönderip 25 TL ücret ödedip düzeltmiyor diyorlar. Zaten 25 TL'lik kulaklıktan da fazla bir şey beklenmemeli.

Kulaklıktan bende pek bir şey beklemiyorum. Yakında yeni kulaklık alacağım. Bu arada ben kulaklığı hep kasanın ön tarafına takıyorum. Arka tarafa taksam ne gibi değişiklikler olur? Yeşil yere takılması gerekiyormuş. Neresi mikrofonlu hiç anlayamıyorum arkaya takınca mı aktif oluyor acaba.

Geri
Yukarı